Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Serwer jest zbyt obciążony
02.10.2011, 09:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2011 09:59 przez amiga.)
Serwer jest zbyt obciążony
Witajcie
Mam prośbę dotyczącą nieodpłatnej pomocy, ....nie znam się na tym kompletnie, wiem że, forum postawiłam na bezpłatnym hostingu i, nie jest to plus dla mnie, po nowym roku postaram się przejść na płatny o ile finanse pozwolą na to, także do tego czasu muszę stać na tym co jestem..Tyle serca i pracy włożyłam w forum, tak bardzo mi przykro że, obecnie nie wiem czy je odzyskam czy nie Huh.. od piątku mam info: Serwer jest zbyt obciążony. Wróć później, gdy serwer będzie mniej obciążony.

Pisałam do pomocy technicznej na hostingu, nie mam jeszcze odp z racji pory weekendowej lecz wiem że, raczej przyczyna nie leży po stronie hostingu, sprawdzałam to, szukałam również w google co na ten temat wiadomo, trafiłam na różne linki i min na te..
LINK 1
LINK 2
LINK 3

Z tego co wyczytałam i tak jak rozumiem nie znając się na tym to chyba chodzi o skrypt, nie wiem...wiem tylko że, bardzo potrzebuję nieodpłatnej pomocy...proszę, jeśli ktoś z was może poświęcić deko czasu i mi pomóc, podam jeśli będzie trzeba dane do Ftp itd..

link do mojego forum

pozdr
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację