Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Mybb - Instalacja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mybb - Instalacja
26.08.2011, 22:35
Mybb - Instalacja
Instalowałem mybb już ze 100 razy i 1 raz mam błąd ... nie wiem o co biega xD wszystko robię tak jak zawsze, a jednak tym razem jest coś źle..

Kod:
Error
There seems to be one or more errors with the database configuration information that you supplied:

Could not connect to the database server at 'localhost' with the supplied username and password. Are you sure the hostname and user details are correct?
Once the above are corrected, continue with the installation.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26.08.2011, 22:59
RE: Mybb - Instalacja
W szybkim tłumaczeniu: masz problem z połączeniem bazy danych przez podane dane (użytkownik, hasło). Polecam je sprawdzić. Następnie pyta czy jesteś pewien poprawności owych danych, a jeśli tak to kontynuuj instalację.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
27.08.2011, 12:12
RE: Mybb - Instalacja
(26.08.2011 22:59)Johnny B napisał(a):  W szybkim tłumaczeniu: masz problem z połączeniem bazy danych przez podane dane (użytkownik, hasło).
I jeszcze błędny może być host DB.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację