Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
[WP] Tło etykiety
19.08.2011, 22:36
[WP] Tło etykiety
Potrzebuje zrobić takie tło etykiety jak na obrazku. Jak ktoś ma gotowy kod to niech poda. I gdzie mam go wstawić. [Obrazek: tclT2.png]

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19.08.2011, 22:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2011 23:11 przez Tidusek.)
RE: [WP] Tło etykiety
Chodzi ci o obramowanie wraz z napisem?
Reklamujesz się jako "wielki grafik", "grafik z zawodu" a tak prostej rzeczy nie umiesz wykonać Wink?

Zrobiłem tak jak chciałeś (czyli identycznie z twoim obrazkiem):
Kod PHP:
<html>
<
head>
    <
title>SnakeM -> dla JohnnyB</title>
    <
style type="text/css">
        .
body {

border1px solid #dddddd;

background-color#f3f3f3;

-webkit-border-radius10px;
            -
moz-border-radius10px;

border-radius10px;

positionrelative;

width270px;

height290px;
        }
        .
obrazek {

left10px;

top10px;

positionabsolute;
        }
        .
tekst {

text-aligncenter;

positionabsolute;

top265;

width260px;

fontnormal 12px VerdanaArialHelveticasans-serif;
        }
    </
style>
</
head>
<
body>
    <
div class="body">
        <
div class="obrazek">
            <
img src="http://naturehills.com/gardening/photos/plant_spotlight/images/1119/250x250.aspx" alt="kwiatek" align="center"/>
        </
div>
        <
div class="tekst">

Kwiatuszek

</div>
    </
div>
</
body>
</
html

To jest wersja dla grafik o rozmiarze 250x250, dla innych rozmiarów musisz sobie położenia divów dograć. Zapomniałbym: lepiej abyś na swojej stronie nie miał diva relatywnego, ponieważ jak go będziesz mieć to musisz sobie samemu poustawiać divy.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19.08.2011, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2011 23:43 przez Johnny B.)
Jakbym chciał, to bym sobie wykonał. Jako uber pr0 grafik. ;] Poza tym jak pisałem wyżej "Jak ktoś ma gotowy kod to niech poda". Czytamy, czytamy, czytamy. I to nie jest to, czekam na kogoś kto się zna na Wordpress.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
19.08.2011, 23:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2011 23:55 przez Tidusek.)
No a to nie jest gotowy kod? To co to niby jest? W ogóle nie wiem o co ci chodzi. Jak nie css+html to co? Może jQuery+javascript? A może skrypt php ci napisać, który oprawia obrazek w ramkę? O divy absolutne ci się rozchodzi? No przepraszam bardzo ale jak nie umiesz elegancko poustawiać divów to masz wielki problem. Na samych divach też by dało radę ale jest ryzyko.

Potrzebuje zrobić takie tło etykiety jak na obrazku. Jak ktoś ma gotowy kod to niech poda. I gdzie mam go wstawić. <- aż baza mybbsite pęka od nadmiaru informacji. To sobie zrób, ot co! Strasznie leniwy jesteś.

#edit: Czekam, czekam aż sobie to samemu wykonasz =D

20.08.2011, 08:47
Jest to gotowiec, bezużyteczny poza tym. Nie wiem czy nie potrafisz czy nie chcesz, nie interesuje mnie to, ale jak nie masz zamiaru to nie zaśmiecaj tematu - proste. Poza tym co ja sobie zrobię, a czego nie zrobię to nie jest Twój interes więc wracaj do piaskownicy i daj się starszym bawić dalej. Smile

No to czekaj, bo nawet jak wykonam to nie widzę powodu żeby się tym z Tobą dzielić.

20.08.2011, 09:54
Miałem ci wysłać PW, ale co tam.

(20.08.2011 08:47)Johnny B napisał(a):  Jest to gotowiec, bezużyteczny poza tym.
Ależ dlaczego tak uważasz? Co w nim jest złego?

(20.08.2011 08:47)Johnny B napisał(a):  Nie wiem czy nie potrafisz czy nie chcesz, nie interesuje mnie to, ale jak nie masz zamiaru to nie zaśmiecaj tematu - proste.
Ależ czego nie potrafię, nie chcę? Ależ czego nie mam zamiaru? Masz jakieś problemy z wysławianiem się?

(20.08.2011 08:47)Johnny B napisał(a):  więc wracaj do piaskownicy i daj się starszym bawić dalej. Smile
Uzasadnij mi, dlaczego uważasz, że bawię się w piaskownicy? Masz jakieś konkretne argumenty na to? Czy zwyczajnie rzucasz we mnie mięsem, ponieważ brakuję ci źródeł na konstruktywną dyskusję?

20.08.2011, 10:41
Do wywalenia, już sobie zrobiłem.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację