Zaloguj się Załóż konto
Wątek zamknięty 
Ile warta baza danych forum komputerowego PC-Fachowiec?
17.08.2011, 16:48
Ile warta baza danych forum komputerowego PC-Fachowiec?
Witam.

Prosiłbym Was o wycenę bazy danych forum komputerowego PC-Fachowiec.pl (nie robię reklamy, chcę abyście przejrzeli treść forum). Forum żyje pogaduszkami (zamiennik chatu, shoutboksa). Moja propozycja cenowa dla właściciela to 20 zł, on chcę 50 zł - słusznie?

Pozdrawiam, eQuuS
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.08.2011, 20:09
RE: Ile warta baza danych forum komputerowego PC-Fachowiec?
Tylko samą bazę? Fakt faktem trudna tematyka gdyż takich for jest wiele i są one już dobrze wyposażone, a pytanie czy użytkownik chce udzielać pomocy czy chce ją uzyskać. Jeśli uda Ci się znaleźć osoby, które bardzo dobrze znają się na komputerach i będą chciały pomagać to masz szanse, bo jednak gdy będą fachowcy od "jak zmienić tapetę" (czyli prostych spraw) to ludzie będą wchodzić tam gdzie znajdą się fachowy od bardzo zaawansowanych spraw. W sumie takie kupno to ryzyko, postów jest nawet sporo. Spróbuj wytargować taniej, ale za 50zł też można ryzykować jeśli Cię stać. Jak Ci dołoży domenę to bierz nawet nie pytaj. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.08.2011, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2011 20:11 przez Tidusek.)
Ty jesteś kupcem? 50zł to aż tak dużo nie jest, aczkolwiek 14 000+ postów w Hyde Parku na 16 200 wszystkich postów to kpina.

Domena pl kosztuje 20zł.... ten serwis ma opłacony hosting do końca roku lub do połowy roku? Jeżeli tak to bierz.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
17.08.2011, 20:50
Tidus, sama baza danych. Powiem tak, byłem
jednym z
administratorów i odeszłem z
powodu sprzeczki z
współpracownikiem, a
szkoda mi
trochę włożonego czasu
w to.
17.08.2011, 21:37
Samą bazę? Będą dwa takie same fora? To jest troszkę śmieszne... może kup cały serwis bo z bazy to nic.

17.08.2011, 23:01
Rejestracja domeny to 20zł, tylko że co rok trzeba płacić po 90-100zł za przedłużenie. A domena fajna.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
17.08.2011, 23:08
Wyjątkowo dużo płacisz za przedłużenie :) Ja domenę pl rejestruje za 20 zł, a przedłużam za 59 :)

Jest sens kupić cały serwis, samej bazy danych w życiu bym nie brał. Niby po co w sieci mają istnieć dwa identyczne serwisy!?

18.08.2011, 01:51
Bazę danych, a nie kopie to jest różnica. Wiem domena jest atrakcyjna, ale nie wiąże się ona z nową tematyką forum.
18.08.2011, 13:24
Czegoś tu nie rozumiem... Bazę danych, a nie kopie to jest różnica.- to co? PCFachowiec przestanie istnieć? Czy zrobisz drugie forum z bazą danych z pcfachowca?

Nie ogarniam tego. Jak już to kupuj cały serwis, a nie bazę danych.

18.08.2011, 13:41
(17.08.2011 23:08)Tidusek napisał(a):  Wyjątkowo dużo płacisz za przedłużenie Smile Ja domenę pl rejestruje za 20 zł, a przedłużam za 59

Ja nie płacę nic, więc nie wiem jakie są gdzie ceny i też nie szukałem, otwarłem pierwszą stronę, która się napatoczyła (home.pl) gdzie jest za przedłużenie 99zł.

Kupienie samej bazy wiążę się z tym, że koleś da Ci kopię, Ty zapłacisz, a on będzie miał: tę samą bazę, wypozycjonowaną domenę, użytkowników i pieniądze.

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację