Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Co to jest?!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to jest?!
18.07.2011, 16:32
Co to jest?!
Witam, ostatnio zauważyłem że pokazał się mi dziwny napis w uprawnianiach grup. (zrzut w załączniku) Co to jest? I skąd to się wzięło?

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18.07.2011, 16:56
RE: Co to jest?!
Jakie masz wtyczki? Gdy je wyłączysz masz to samo?

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.07.2011, 17:52
Wiadomości forum (2.0.1)
Pozwala administratorom na dodanie jednej lub więcej krótkich wiadomości w nagłówku forum.
Autor Alan Crisp

To powoduje taki błąd, czym mogę innym zastąpić ten plugin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.07.2011, 19:48
Ja zawsze takie rzeczy zamieszczałem ręcznie, np. takim kodem:
Kod:
<div class="informacja">Tutaj wpisujesz swoją wiadomość</div>

Gdzie do CSS trzeba dodać odpowiednią klasę, np:
Kod:
.informacja {
background-color: #ea1919;
color: #000;
border: 1px solid #e40000;
}

I teraz tłumaczę. DIVy to są bloki wklejasz tam gdzie chcesz by się pojawiła wiadomość. Między znacznikami możesz używać innych znaczników z HTML jakie Ci się tylko przyśnią.

To niżej dodajemy do arkusza stylów (.css). Background-color odpowiada za kolor tła wartość jest zapisana w hexie (#e40000) można ją edytować na dowolne, np. #FFFFFF=biały. Color odpowiada za kolor czcionki. Border odpowiada za obramowanie, w tym wypadku wartości 1 piksela, pełne o kolorze #e40000 (bordowym). Lista kolorów w hexie znajduje się tutaj, chociaż nikt nie mówi, że nie można wpisać normalnie, np. red. Hex daje Ci więcej odcieni po prostu.

A co potem? Co Ci przyjdzie do głowy. Inna czcionka, rozmiar, zaokrąglenia, itd. Zapraszam do kursu HTML.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację