Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
wBoard.net - forum webmasterskie
18.07.2011, 12:05
wBoard.net - forum webmasterskie
[Obrazek: wboard-logo-250x100-trans-white.png]

Pragnę przedstawić nowe forum webmasterskie - wBoard.net. Zapraszamy grafików, programistów, pozycjonerów - wszystkich zajmujących się tworzeniem stron.

Jesteśmy nowi na rynku webmasterskim, więc dopiero się rozkręcamy, forum jeszcze nie jest rozwinięte w dużym stopniu, ale z dnia na dzień przybywa użytkowników i treści. Pracujemy nad tym, aby pobyt na forum był miły dla użytkowników. Już wkrótce pojawią się następne newsy i zmiany od administracji, na pewno będą to zmiany na lepsze.

Zapraszamy do rejestracji oraz ocen. Sugestie i rady są mile widziane Smile

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18.07.2011, 12:31
RE: wBoard.net - forum webmasterskie
Ładny szablon, zrobiłbym tylko logotyp ciekawiej (tylko nie z przepychem). Jakiś logotyp (prosty) przed to wrzucił. Pomysł nie nowy, więc będzie ciężko zwłaszcza jak się nie ma na start ludzi, którzy chętnie będą udzielać pomocy (ale takich co się naprawdę znają, a nie "znam podstawy, to jestem super bo resztę innym wygoogluje"). Ogólnie fajne, możliwe że i moje konto tam przybędzie.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
18.07.2011, 20:37
RE: wBoard.net - forum webmasterskie
Zapraszamy Smile A ludzi, którzy chętnie pomogą i znają się na rzeczy, zapewniam Cię już mamy Smile Niemniej jednak dzięki za oceny no i zapraszam do rejestracji.

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację