Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Dysko coś. Coraz więcej osób nie piszę poprawnie po polsku - dyskusja.
02.06.2011, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2011 14:57 przez krzysztof903.)
RE: Dysko coś. Coraz więcej osób nie piszę poprawnie po polsku - dyskusja.
tak ale nie pamiętam by ie7 czy ie8 miał sprawdzanie pisowni chyba że ja nieumiałem włączyć. acz kowlwiek siedziałem bardzo długo i przejrzałem sporo funkcji.
(01.06.2011 20:39)XemiX napisał(a):  eQuuS - forów.pl ! Big Grin
mało ma wspólnego i w dodatku z przekleństwami gdzie cenzura człeku, a po za tym zauważ że sam nieznjaje skrótów wyrazów a jedynie czasami brak polskich liter sie trafia czyli pisze "s" zamiast "ś" ale staram sie jak moge by było ich jak najmniej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02.06.2011, 15:26
(02.06.2011 14:53)krzysztof903 napisał(a):  tak ale nie pamiętam by ie7 czy ie8 miał sprawdzanie pisowni chyba że ja nieumiałem włączyć. acz kowlwiek siedziałem bardzo długo i przejrzałem sporo funkcji.
http://download.cnet.com/IE7Pro/3000-125...49334.html a później słownik z np. http://pl.openoffice.org/addons.index.html

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02.06.2011, 16:48
(01.06.2011 20:39)XemiX napisał(a):  eQuuS - forów.pl ! Big Grin
Ja bym użył znalezionych tam określeń w stosunku do autora/pomysłodawcy tej strony. Wyciąga on zbyt pochopne wnioski i nie chodzi mi zupełnie o to czy pisze się "for" czy "forów". Wink

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
02.06.2011, 16:50
Dziękuję za poprawienie. :E Ja pisałem ten temat z telefonu T9, więc można, to nie jest takie trudne. Większość użytkowników internetu piszę byle jak, a później oczekuje odpowiedzi, tylko na podstawie czego skoro ich "wypocin" nie da się czytać?
02.06.2011, 17:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2011 17:03 przez krzysztof903.)
(02.06.2011 15:26)Lukasz napisał(a):  
(02.06.2011 14:53)krzysztof903 napisał(a):  tak ale nie pamiętam by ie7 czy ie8 miał sprawdzanie pisowni chyba że ja nieumiałem włączyć. acz kowlwiek siedziałem bardzo długo i przejrzałem sporo funkcji.
http://download.cnet.com/IE7Pro/3000-125...49334.html a później słownik z np. http://pl.openoffice.org/addons.index.html

miałem na myśli wbudowane narzędzia/opcje a nie wynalazki ruskie, które nie działaja poprawnie jak powinny.

PS: 1. to jest na ie7 kórego nie używam bo mam ie8, a po przerobieniu działa gorzej niż na ie7. 2.
Testowałem i działa strasznie, nie mówiąc o wirkach przepuszczających, itp. 3. Nie widze sensu pisania w wordzie, potem kopiowanie do posta i tak w kółko. spróbuj a sie przekonasz że to męczące i zbędne. Nie lepiej zainstalowac/ stworzyć plugin do mybb? VB ma taka wtyczke
02.06.2011, 17:06
Proszę bardzo twórz, bo ktoś ma czas, umiejętność i będzie mu się chciało za darmo stworzyć. My tutaj rozmawiamy ogólnie o tym dysko czymś w Internecie, a nie tylko MyBB.
02.06.2011, 17:44
(02.06.2011 17:01)krzysztof903 napisał(a):  miałem na myśli wbudowane narzędzia/opcje a nie wynalazki ruskie, które nie działaja poprawnie jak powinny.
Po to są systemy wtyczek żeby z nich korzystać.

Cytat:PS: 1. to jest na ie7 kórego nie używam bo mam ie8, a po przerobieniu działa gorzej niż na ie7.
Speckie - dla IE8 (dla innych też). Z resztą zaleca się korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek (IE9).

Cytat:Testowałem i działa strasznie, nie mówiąc o wirkach przepuszczających,
Korzystaj z antywirusa.

Cytat:Nie widze sensu pisania w wordzie, potem kopiowanie do posta i tak w kółko. spróbuj a sie przekonasz że to męczące i zbędne.
A kto zaproponował tak głupie rozwiązanie (ty z tego co pamiętam)?

Cytat:Nie lepiej zainstalowac/ stworzyć plugin do mybb? VB ma taka wtyczke
Nie lepiej, bo przeglądarki mają już takie systemy do sprawdzania pisowni. Wink

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
02.06.2011, 20:00
A można tak, jeżeli chodzi o przykład 'forum'. Smile

Cytat:M. Kto, Co? Forum, Fora
D. Kogo, Czego? (Np. Nie ma) Forum, Forów
C. Komu, Czemu? (Np. Się przyglądam) Forum, Forom
B. Kogo, Co (Np. Widzę) Forum, Fora
N. Z kim, czym (Np. Idę) z Forum, Forami
Msc. O kim, czym (Np. Myślę) O Forum, Forach
W. O! O Forum! O Fora!

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
03.06.2011, 16:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2011 16:09 przez eQuuS.)
Warto zaznajomić się z treścią odnośnika: http://www.zanimnapiszesz.info/bledy-jezykowe.html
Warto zaznajomić się z treścią odnośnika: http://www.zanimnapiszesz.info/bledy-jezykowe.html - najczęściej popełniane błędy ortograficzne i ich poprawna pisownia.
24.06.2011, 17:23
Jak dla mnie wszystko zależy od prowadzących forum czy jakikolwiek inny serwis. Patologia będzie zawsze, jej zwolennicy także, ale jeśli ktoś jasno przeciwstawia się dys-mózgowiu, będzie miał efekty swojej pracy. Moim zdaniem warto się przeciwstawiać, choćby ze względu na JAKOŚĆ, a raczej jej brak w polskim internecie. Na szczęście, choć miejsc, gdzie gwałci się zasady języka polskiego jest dużo, szybko padają.

@krzysztof903: jesteś przykładem osoby, która ma gdzieś zasady pisowni, byle było "wygodniej". A jak wiadomo, czego się Jaś nie nauczy...

[Obrazek: rekrutacja-sig.png]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację