Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
[wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
17.05.2011, 19:17
RE: [wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
System zawsze będzie systemem uniwersalnym. Za tych co go tworzą się płaci, a teraz pomóż to razy np. 8, bo system dla domu, dla gier, dla filmów, dla fajnego wrzucania plików txt do kosza... Linuxy o dziwo też są uniwersalnymi systemami. ;] A wiadomo, że z cen nie spuści bo mają monopolizm na rynku, a konkurencji póki co nie będą mieć, chyba że GoogleOS w końcu wyjdzie. A co do cen, to nie tylko cena detaliczna, a też: cena producenta/dystrybutora, koszta poniesione z transportem, zarobek sklepu i nasz piękny podatek VAT. W Anglii będąc nie miałem problemu, pobrać system to sprawa 1,5h (przy tamtych prędkościach), ale po co? By pójść siedzieć czy beknąć 20,000 funtów kary? Nie, szybciej i wygodniej jest kupić sobie oryginał gdzie to są grosze. Przykład, który mogę zaprezentować, gry na psp - ojciec chrzestny w Polsce 150zł po promocji, w Anglii 5,99 funta. Freerun w Polsce koleś powiedział, że może mi ściągnąć go zza granicy za 250zł, a ja go w Anglii za 4,99 funta kupiłem. Różnica jest.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17.05.2011, 21:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 21:30 przez krzysztof903.)
RE: [wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
powiem tak liczy sie klucz jesli go zaaktywujesz na własnym kluczu który masz pod lapke czy pc nie pójdziesz bo MS udostepnia taka możliwośc modyfikacji SO na własne potrzeby. Co do reszty sie zgodze jak chodzi o ceny
1,5 xp to długo ja ściągam plik iso xp w 20 minut
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację