Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
[wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
04.04.2011, 06:43
[wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
Wszystko mogło by powstać, nawet Windows by Przemo, ale życie nie jest takie kolorowe, a do tego trzeba mieć czasu i umiejętności. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04.04.2011, 14:44
RE: MyBB by Przemo
(04.04.2011 06:43)Johnny B napisał(a):  Wszystko mogło by powstać, nawet Windows by Przemo
No nie bardzo. Wink

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
04.04.2011, 15:00
No niby czemu nie? Mało jest modyfikacji windowsów? Wystarczy, żeby jakiś Przemysław się tym zajął i podpisał Windows by Przemo. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
04.04.2011, 15:46
Z prostych względów:
EULA napisał(a):Licencjobiorca nie może:
[...]
- udostępniać oprogramowania innym osobom do kopiowania;
Ten fragment wzięty jest z licencji Windows 7 Ultimate, ale znajduje się także w innych wersjach.

04.04.2011, 18:00
Ależ tu się zgadzam, sprawa oficjalno-prawna jest oczywista, w końcu to płatne oprogramowanie. Ale mamy tyle wersji: extreme, xtreme, speed, black edition, itd. Które są wypuszczane i coraz to nowsze powstają. Poza tym Windows by Przemo był przykładem, zawsze może to być, np. Ubuntu by Przemo. (Nie nie sprawdzałem licencji, używam open suse) Smile

04.04.2011, 22:00
(04.04.2011 18:00)Johnny B napisał(a):  Ale mamy tyle wersji: extreme, xtreme, speed, black edition, itd. Które są wypuszczane i coraz to nowsze powstają.
No i są nielegalne.

05.04.2011, 14:49
Tak jest, z tym się zgadzam, ale jednak są i jest ich coraz więcej. Czyli Microsoft tak dba o swoje potomstwo. Big Grin

16.05.2011, 20:47
Od razu Windows Smile lepiej linux Przemo
przykład Ubuntu - odinstalować wszystkie dodatki i zostaje Debian , kod jest otwarty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.05.2011, 06:37
(16.05.2011 20:47)oxygen napisał(a):  przykład Ubuntu - odinstalować wszystkie dodatki i zostaje Debian , kod jest otwarty.

Jak praktycznie każda dystrybucja. Mint to zmodyfikowany Ubuntu, Ubuntu to zmodyfikowany Debian.

17.05.2011, 17:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 17:07 przez krzysztof903.)
RE: [wydzielone] MyBB by Przemo - dyskusja dotycząca systemów
ręce opadają naprawde. Sorka za uwage ale jak to czytam to śmiech mnie kroi. Być legalnym to"
1.Aktywowac system na kluczu własnym
2. iso nie ma nic do rzeczy
3. trzeba miec naklejke licencyjną.
A przeróbki sie wzieły z czego? Z tego że MS nie umie robic SO dobrych tylko naciapanych jak przemo, który trzeba okroic ze zbędnych bzdetów, bo chca robic system UNIWERSALNY a co jest do wszystkiego jest do niczego. Dodatkowo piractwo: gdyby MS spóścił ceny do normalnych cen piractwo samo by znikneło a przynajmniej by sie sporo obniżyło a tak to MS sam sobie jest winien.
dalej MInt Mint to dobry zamiennik lub nawet nie odpowiednik bo ma tryb windowsa tak dobrze zaawansowanego i zoptymalizowanego że MS moze sie stydzić, a i linux jest darmowy hehe na co MS nigdy nie przystanie. sam mam Minsta i powiem wam że działa 4 razy lepiej niż Winda i na trybie windy przeszło 96% programów co mnie osobiście zdumiło i przyciąglo mnie to na stałe przekonując że Linux idzie w dobrym kierunku i kiedyś stanie tak samo popularny ja MS
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację