Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Co sądzisz o MyBBsite?
01.06.2011, 13:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2011 13:03 przez Lukasz.)
RE: Co sądzisz o MyBBsite?
Dzięki eQuuS.

Cytat:(...)wsparcia systemu zarządzania treścią jakim jest MyBB
MyBB raczej nie jest systemem zarządzania treścią, ale ok. Big Grin

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01.06.2011, 14:01
(01.06.2011 11:14)Lukasz napisał(a):  
(01.06.2011 09:12)krzysztof903 napisał(a):  http://mybbsite.pl/pobierz-skrypt-tlumac...ke/?did=34
Poprawione.

ale screeny nie działaja naal heheSleepy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01.06.2011, 15:56
(01.06.2011 14:01)krzysztof903 napisał(a):  ale screeny nie działaja naal heheSleepy
Nie zwróciłem uwagi, że ten odnośnik też nie działa, poprawione. Dzięki.

06.06.2011, 12:42
Support lepszy, niż na boardzie, ale brakuje tutaj działów, userów i ogólnie życia! Smile

FlyffCenter.pl
06.06.2011, 12:53
Jakich działów?

06.06.2011, 22:55
np. dział z downloadem.

FlyffCenter.pl
07.06.2011, 08:53
To u góry w nawigacji nie widać? Bo ja 'widać'. http://mybbsite.pl/pobierz-skrypt-tlumaczenie-wtyczke/

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
11.06.2011, 13:22
Co sądzę? Nic, forum takie sobie, powinno przyciągać ludzi do korzystania z mybb, a po stylu widać że mybb jest skryptem o słabych stylach. Słaba pomoc, poprosić o pomoc raz na jakiś czas to jeszcze na Ciebie na krzyczą że sam nie potrafisz tego zrobić, niektórzy nie są TAK mądrzy jak wy i nie potrafią napisać danego kawałka kodu.

To tyle ode mnie. Pomoc mybbsite nigdy nie była ich dobrą stroną.
11.06.2011, 14:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2011 14:48 przez Lukasz.)
(11.06.2011 13:22)intex napisał(a):  a po stylu widać że mybb jest skryptem o słabych stylach.
Big Grin

(11.06.2011 13:22)intex napisał(a):  Słaba pomoc
Fakt, marnie pomagamy, z tego powodu założyłeś tutaj kilkadziesiąt wątków i napisałeś ponad 200 postów Smile, które w większość dotyczą jakiś Twoich problemów.

(11.06.2011 13:22)intex napisał(a):  jeszcze na Ciebie na krzyczą że sam nie potrafisz tego zrobić,
Kto krzyczał?

(11.06.2011 13:22)intex napisał(a):  niektórzy nie są TAK mądrzy jak wy i nie potrafią napisać danego kawałka kodu.
Forum to nie płatna pomoc techniczna. Nie oczekuj, że zawsze wszystko dostaniesz podane na tacy. Wystarczyło spróbować, napisałbyś "słuchajcie nie potrafię zrobić tego i tego" i dostałbyś odpowiedź. Ale oczywiście najlepiej z góry założyć, że lepiej nic nie robić i czekać jak ktoś poda dokładną instrukcje krok po kroku. Zapytałeś o konkretną rzecz? Nie! Od razu piszesz, że chcesz gotowy kod.

Ty niestety traktujesz forum i wszystkich użytkowników jak usługę, którą wykupiłeś w jakiejś firmie. Przejrzałem kilkadziesiąt ostatnich Twoich postów, wszystkie były wyłącznie w Twoich wątkach. Forum opiera się na współpracy, ja pomagam komuś, ktoś rozwiązuje mój problem. To nie działa w jedną stronę.

Podsumowując, zazwyczaj dostawałeś dokładną odpowiedź. Raz zły wujek Łukasz dał wskazówkę zamiast konkretnej, wyczerpującej odpowiedzi, to spowodowało, że został skarcony. Zawsze przyjmujemy krytykę i próbujemy wyciągną wnioski. Jednak w tym przypadku ciężko wyciągać wnioski z takiej krytyki.

Pozdrawiam

12.06.2011, 09:33
Styl jak styl, mi też się nie podoba, ale "nie szata zdobi króla". Poza tym obojętnie jaki skrypt weźmiesz to i tak można stworzyć do niego beznadziejny szablon. By nie robić off-topic`u: w profilu idzie wybrać styl, dlaczego nie zrobić 3-4 style dla MyBBSite i dać do wyboru?

Co do pomocy... jak już pisałem w innym temacie, komuś się tu pomyliły pojęcia: udzielanie pomocy, a odwalenie czarnej roboty za darmo. A co do tego, że "my umiemy więcej". Każdy zaczynał od czegoś, kiedyś to ja - tak jak Ty teraz - robiłem masę tematów "a jak zrobić...", tylko że jak widzisz ja dziękowałem za udzielone rady i się uczyłem, a nie liczyłem że ktoś za mnie to zrobi.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację