Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Co sądzisz o MyBBsite?
16.05.2011, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2012 12:13 przez Lukasz.)
Co sądzisz o MyBBsite?
Cześć!

Niedługo wskoczy nam na kark rok więcej. Więc... Czy moglibyście wypowiedzieć się co sądzicie o MyBBsite, co chcecie zmienić, co Wam się podoba, co nie? Oceniamy ogólnie projekt, stronę, forum oraz nas jako administratorów (lub każdego z osobna). Do tego, czy macie jakieś pytania dotyczące nas albo projektu? Postaramy się odpowiedzieć nawet na te najtrudniejsze i najbardziej prywatne pytania. Wink

Nie jesteśmy osobami, które wyznają zasadę "szef/admin ma zawsze rację". Co za tym idzie, piszcie to co przychodzi Wam do głowy. Chcielibyśmy wiedzieć jak nas oceniacie, a nie kto z Was potrafi lepiej przypodobać się adminowi. Smile

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17.05.2011, 06:34
RE: Co sądzisz o MyBBsite?
No to może ja zacznę. Kiedy zainteresowałem się MyBB szukałem forum gdzie dowiem się ciekawych rzeczy oraz pomogę innym, którzy dopiero zaczynają. Jak wiadomo forum konkurencyjne (polskie) przez swoje spolszczenie wpadło mi w przeglądarkę jako pierwsze, lecz niezbyt mi podchodziła atmosfera. Przesiadłem się na oficjalną stronę MyBB. Pewnego razu na platformie Jogger dojrzałem blog marinesa i tak trafiłem. Według mnie oprawa graficzna nie jest fajna, mogła być dużo lepsza, ale jestem wybredny i to bardzo, a to nie najważniejsze. Najważniejsze są osoby, które tworzą te forum i masa artykułów dodanych przez Was - administratorów. W skrócie: MyBBsite uważam za najlepsze polskie wsparcie, które powinno skupić w sobie jak najwięcej użytkowników, nie koniecznie tylko z polski. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
17.05.2011, 09:11
MyBBsite dosyć ciekawa stronka z prostą przejrzystą skórką(bo ma być czytelna, a nie bajerandzka) brakuje jej większego grona użytkowników, a także administracja siedzi cicho ^^. Przydałoby się zrobić coś, co wzbudziło by zainteresowanie i przyciągnięcie większego grona pupilków.
A może by tak administracja zrobiła opis działania i instalacji najciekawszych pluginów, które można zaadoptować do skryptu, a które są mniej przydatne i gryzą się z innymi pluginami. Pomysłów jest wiele i na pewno przyciągnie to Wam większą wiarę.
Pozdrawiam.

[Obrazek: conquer_logo2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.05.2011, 13:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 13:56 przez Lukasz.)
(17.05.2011 06:34)Johnny B napisał(a):  Według mnie oprawa graficzna nie jest fajna, mogła być dużo lepsza, ale jestem wybredny i to bardzo, a to nie najważniejsze.
Co konkretnie Ci się nie podoba?

(17.05.2011 09:11)glover napisał(a):  a także administracja siedzi cicho ^^.
Tzn?

(17.05.2011 09:11)glover napisał(a):  A może by tak administracja zrobiła opis działania i instalacji najciekawszych pluginów, które można zaadoptować do skryptu, a które są mniej przydatne i gryzą się z innymi pluginami.
Zamierzamy rozbudować dział "download", jednak potrzeba do tego trochę czasu, a każdy ma inne zajęcia. Może przyłączycie się do budowy tego działu?

(17.05.2011 09:11)glover napisał(a):  Pomysłów jest wiele i na pewno przyciągnie to Wam większą wiarę.
Jakich konkretnie? Smile

Co do zdobywania nowych użytkowników, polecam http://mybbsite.pl/promuj-mybb/ Smile

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

17.05.2011, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 14:31 przez krzysztof903.)
Moim zdaniem jest godna uwagi i naprawde robi dobrą alternetywe dla polskiego suportu (mybboard.pl) gdzie userów traktuje jak..... każdy domyśli sie. Tutaj jest zupełnie inna atmosfera i z pewnoscia można sie wybć i tak sie stanie ale brakuje dobrej reklamy i pozycjonowania
17.05.2011, 15:51
Ogólnie mnie się nie podoba, szary jest monotonny, dołujący. Czerwony go nie ożywia.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
17.05.2011, 16:02
nie ma stylu który wszystkim by dogodził ale liczy sie treśc i przesłanie a wygląd jest sprawa drugorzędną.
17.05.2011, 16:44
A właśnie nie do końca, bo pierwsze co wpada w oczy to szata graficzna. Nawet w handlu panuje zasada, najpierw foty potem opis - ludzie pierw patrzą, potem czytają.

17.05.2011, 16:56
my tu nie handlarze, po drugie i tak zaden styl nie pasuje każdemu, jednemu pasuje drugiemu nie.zresztą może zrobisz styl i ocenimy ok
17.05.2011, 19:19
"My", my to są użytkownicy. Smile Poza tym handlarze oferują swoje usługi, tak samo jak MyBBsite, w tym wypadku (ciesz się z tego) całkowicie za darmo. Oczywiście, styl nie będzie nigdy pasować każdemu, ale ja nie jestem każdy. Wyrażam swoją opinię, swoje zdanie na ten temat. Zresztą jak dojdziesz do mojego poziomu, a następnie go przeskoczyć, wtedy może zrobię coś, żebyś z łaską mi to ocenił. Póki co tego typu komentarze sobie odpuść, bo zaczniesz kolejną jałową gadkę. :]

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację