Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Grafika na fora - Grafifor.co.pl
14.05.2011, 23:08
Grafika na fora - Grafifor.co.pl
[Obrazek: logo.png]

Witam,
chciałbym wam zaprezentować moje forum, na którym robimy i pomagamy w kwestii grafiki na fora.
Forum dość niedawno powstało, dlatego trosze wieje jeszcze pustkami.
Styl zrobiłem sam tudzież cały czas coś poprawiam i dopieszczam. Chciałbym, abyście fachowym okiem spojrzeli na ten styl i ocenili go oraz oczywiście jako całość...

Adres: Grafifor.co.pl

Zapraszam, także do rejestracji i czynnego wspomagania stylami do MyBB i innych skryptów for.
Zachęcam, bo forum jest (jeszcze) małe i łatwo się wkręcić w atmosferę tudzież samemu ją budować, bo to głównie od użytkowników forum chodzi jaka jest atmosfera, lecz na pewno też spada to w dużej mierze na ekipę... Przyznam się, że ten styl który jest na grafiforze, to mój pierwszy w pełni ukończony styl i jestem z niego w pełni usatysfakcjonowany. Zamierzam rozwijać się w tym kierunku, gdyż bardzo mi się to spodobało i jeszcze raz zachęcam was do tworzenia stylów głównie pod MyBB, bo ładnych jest naprawdę niewiele. Smile

[Obrazek: banerrapo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14.05.2011, 23:26
RE: Grafika na fora - Grafifor.co.pl
Niezła grafika forum (chociaż widziałem gdzie podobny styl Smile ). IMHO warto zmienić domenę na zwykłą .pl czy inną globalną.

Obecnie pusto na forum i pewnie trudno będzie Ci się wybić. Powodzenia, w razie jakiś problemów daj znać na forum, ktoś na pewno Ci udzieli rady.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01.06.2011, 07:58
Zmieniliśmy domenę na domena.pl + parę drobnych poprawek, tj. opisy działów czy zmieniony panel logowania i użytkownika. A forum z dnia na dzień nabiera obrotów. Wink

01.06.2011, 09:10
Poleciłbym, aby zrobić menu w bardziej ciekawy sposób. Całe forum ma 'krągłości', a w menu takie kanty, nie pasują. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
02.06.2011, 23:46
Jakiej przeglądarki używasz, bo ja mam (w operze) w menu krągłości. Smile

03.06.2011, 09:01
Ja mam wszystkie popularne przeglądarki i z każdej korzystam przy tworzeniu/ocenianiu strony. Ale nie sprecyzowałem o co mi chodzi. Jak najedziesz na "strona główna" lub "download" to masz na tym taki prostokątny szary obszar, to psuje efekt - ja bym się pokusił na usunięcie efektu.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
03.06.2011, 20:56
Nie wiem jak ty, ale ja w Operze mam tak po najechaniu myszką (nie widać myszki na screenach):

03.06.2011, 21:00
Jak dla mnie oprawa graficzna jest "płaska" i bez wyrazu. Ja bym rzucił gdzieniegdzie jakiś cień, gradient i dał nieco odetchnąć temu śmiesznemu menu, bo strasznie tam ciasno.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
22.06.2011, 19:18
Witam,
przygotowaliśmy mini prezent z okazji 1.000 postów. Póki co powiem wam o pierwszej części nagrody, na drugą trzeba jeszcze niestety poczekać, ale będzie jeszcze lepsza, niż miała być, już my się o to postaramy. Wink

Pierwszą częścią naszej niespodzianki jest wykonanie 3 (2 pod MyBB, 1 pod phpBB3 lub phpBB2 by przemo) unikalnych stylów na zlecenie, czyli będą wyglądać tak jak chcesz. Wink

Są pewne warunki by odebrać "nagrodę", a mianowicie:
Należy mieć:
- Minimum 20 postów na naszym forum. (Grafifor.pl)
- Na forum, na które będziemy robić styl, musi być przynajmniej 200 unikalnych odwiedzin dziennie.
- Odpowiedni stosunek ilości użytkowników do ilości postów.

W stylu będą się znajdowały 2 linki odsyłające do nas:
W stopce (na stałe) i baner w górnej części (na miesiąc), w zamian będziemy miesiąc supportować dany styl.

Zapraszam do przyczyniania się do rozwoju forum, bo to na pewno nie ostatnia taka akcja z naszej strony. Jest to nasza pierwsza taka akcja, dlatego jest dość niezorganizowana, lecz na pewno będzie coraz lepiej!

Adres: Grafifor.pl

Pozdrawiam, Łukasz!

22.06.2011, 22:40
Dobra reklama. Backlink w stopce. Smile Taki wybór klienta.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację