Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
ipad 2 już jest
31.03.2011, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2011 18:57 przez Tidusek.)
ipad 2 już jest
W Sobotę w moim mieście była premiera najnowszego tabletu od apple, a mianowicie ipad'a 2 =)
http://www.apple.com/pl/ipad/ Co sądzicie o tym urządzeniu? W ogóle macie coś od apple?

Kieszonkowa wersja ipad'a 2 =D ? http://www.youtube.com/watch?v=ct1_r_61sk8

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31.03.2011, 19:46
RE: ipad 2 już jest
Ja nie mam nic od/do Apple`a. Ich urządzenia mają wady i zalety jak każdy. Dla jednych zaletą jest duży dotykowy ekran, a dla innych wadą gabaryty i brak klawiszy. Myślałem kiedyś nad iPhonem. Moje myślenia skończyły się gdy zobaczyłem cenę i zacząłem korzystać z paneli dotykowych - po prostu nie przemawiają do mnie, wolę mieć klawiaturę QWERTY z guziczkami. Dodatkowo fakt, że większość aplikacji trzeba kupić, a swoje ceny mają. Wszystko zależy od zastosować, ja mam np. PSP gdzie i mam duży ekran, mogę pograć sobie, skorzystać z "Darmowego" (Wi-Fi) internetu, obejrzeć filmy, posłuchać muzyki/radia, wgrać zdjęcia, a nawet je robić. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31.03.2011, 19:50
Nie interesuję się produktami Apple, specyfikacja iPada 1 wypadała blado, nie wiem jak wygląda specyfikacja iPada 2, ale ten filmik jest genialny. Big Grin

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
31.03.2011, 20:07
IMHO tablety dla przeciętnego Kowalskiego są po prostu mało przydane, zwłaszcza przy takiej cenie.

Odnośnie samej firmy, patrząc na ceny, chyba ładne logo i świetne wykonanie to trochę za mało.

Świetny filmik, ludzie mają pomysły.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

31.03.2011, 21:32
A co powiecie na to: http://gizmodo.pl/gadgets/19749/nie_moze...okiem.html Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
31.03.2011, 21:38
(31.03.2011 21:32)Johnny B napisał(a):  A co powiecie na to: http://gizmodo.pl/gadgets/19749/nie_moze...okiem.html Smile
Ciekawe rozwiązanie, chociaż do iPad'a też jest stacja dokująca z klawiaturą, kosztuje coś koło 300zł.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

01.04.2011, 12:11
Tak iMotywator, iStrzelba, iOgień, iMleko i iStolikdokrojeniaowoców, aczkolwiek należy uważać, ponieważ zła muzyka (np Justin Bieber) może zniszczyć ten soft =D

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
31.10.2011, 16:23
Jak myślicie, czy po śmierci Stevena Jobsa firma Apple nadal będzie zaskakiwać cudownymi telefonami, laptopami itd?
01.12.2011, 13:46
fajny filmik ja tam lubie produkty z ugryzionym jabłkiem
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację