Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Forum - Wielotematyczne (com.pl)
30.03.2011, 17:29
Forum - Wielotematyczne (com.pl)
[Obrazek: logo.png]

Chcę was zaprosić na forum wielotematyczne, działa ono od 2-3 dni mamy 9 użytkowników. Potrzebujemy moderatorów: KLIKNIJ, oraz mamy również konkurs z doładowaniami do telefonów (10zł, 5zł, 5zł): KLIKNIJ. Chcemy rozkręcić to forum by nie upadło jak niektóre. Strona jest na proserwer.pl (com.pl).

Zapraszam: WWW://TWOJEFORUM.COM.PL
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30.03.2011, 17:45
RE: Forum - Wielotematyczne (com.pl)
W adresie widzę "twojeforum" w logo (?) widzę "form wielotematyczne". Wygląda na to, że jest bezimienne. Jak w takim razie chcesz, żeby użytkownicy je zapamiętali i kojarzyli?
Cytat:Potrzebujemy moderatorów
Do czego?

Patrząc na działy śmiem twierdzić, że chodzisz do liceum, bo zabrakło działu dla studentów. Wink Jak w wielu innych forach odrębny dział na regulamin. Bezsens. Migający "konkurs" wręcz nakazuje mi opuścić to forum jak najszybciej. Frapuje mnie jeszcze przeznaczenie poddziałów "komputerowe", "konsole" i "pomoc" w dziale "Gry". O ile pierwsze dwa są zrozumiałe to co ktoś miałby napisać w dziale "pomoc" czego nie mógłby napisać w pozostałych dwóch?

Ogółem forum bez pomysłu, wygląda jak robione na kolanie.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30.03.2011, 17:54
Masz 3 ludzi z uprawnieniami na 10 zarejestrowanych. Tj. 10 - 3 = 7 gdzie 7/3 = ~2,3. I wy szukacie moderatorów jak na jednego przypada kontrola 2 osób z hakiem? No kiddin'... Big Grin

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
31.03.2011, 14:41
Styl trochę za standardowy, top za pusty + straszne pustki merytoryczne + forum wielotematyczne + brak pomysłu = kolejny niewypał.

Życzę powodzenia, aczkolwiek będziesz mieć ciężki start i pewnie nie przebijesz się na rynek serwisów wielotematycznych.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31.03.2011, 15:44
Poza tym uważam, że tworzenie for wielotematycznych robione jest tak byle jak "ahh chce zrobić forum nie wiem o czym to będzie o wszystkim". To tak jakby stworzyć auto na dwóch kołach gdzie trzeba mieć uprawnienia kat. c (czyli ciężarowe), bo chce coś stworzyć. No way... Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację