Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Licencja, a tworzenie stylów
31.03.2011, 15:05
RE: Licencja, a tworzenie stylów
Nie zauważyłem żeby ktoś szukał problemu ani też żeby licencja GNU GPL pozwalała na za dużo.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31.03.2011, 15:13
Tak to jest kiedy jedna nacja toczy waśń z drugą. Do ostatniej kropli krwi. Mam tu na myśli mnie i mi podobnych, marinesa i marinesowi podobnych oraz resztę. Raczej nie dojdziemy do wspólnej konkluzji, tylko będziemy dyskutować w nieskończoność. Lecz ten wątek jest zadany jako licencja, a tworzenie stylów, więc ja się wypowiedziałem i teraz zejdę do podziemi w tej kwestii.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31.03.2011, 15:19
Nie wiem do czego zmierzasz, ale nie widzę tu żadnych walk. Na tym polega dyskusja. Wink

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
31.03.2011, 15:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2011 15:41 przez Johnny B.)
Tidusek czytałem i to dużo dlatego też zdziwiłem się wypowiedzią Marinesa. Akurat licencja GNU GPL była jedną z moich rozprawek. I temat założyłem po to by poruszyć dyskusję na tym forum, jednocześnie dowiedzieć się co Wy macie na ten temat do powiedzenia (to nie jedyne forum gdzie poruszam tę dyskusję). A tak jak widzicie o licencji jest dużo, niestety nie doczytałem wszystkiego i mam zamiar nadrobić. Smile

Tidusek, trzeba umieć przyjmować ciosy/krytykę jak i pochwały. Po to są tworzone fora, żeby dyskutować/debatować. Gdzie nie zawsze się jest zwycięzcą i przegranym. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
31.03.2011, 18:01
Dobra pozwolę sobie na wytłumaczenie dlaczego nie kontynuuje wymiany zdań. Możemy z marinesem napisać 30 postów o tej licencji tylko co to da, jeżeli w dyskusji bierze udział tylko dwóch użytkowników? Dla rozmowy dwóch użytkowników są drogi prywatne (gg/aqq/pw/itp), natomiast forum służy do wymiany poglądów więcej jak dwóch osób ;]

Natomiast GNU GPL to według mnie najlepsze licencja.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
31.03.2011, 19:43
Póki co udział wzięło czterech użytkowników. Smile Zostało trzech. Ja uważam, że nie ma pojęcia najlepsza licencja, wszystko zależy do czego przypiszemy odpowiednią licencję.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
04.04.2011, 10:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2011 10:34 przez krzysztof903.)
(31.03.2011 19:43)Johnny B napisał(a):  Póki co udział wzięło czterech użytkowników. Smile Zostało trzech. Ja uważam, że nie ma pojęcia najlepsza licencja, wszystko zależy do czego przypiszemy odpowiednią licencję.

Ale macie problem ale pozwole sobie na dodanie swoich 4 groszy.
W zasadzie to wszyscy macie racje bo to temat jeden z nielicznych gdzie mamy do czynienia z kilkoma poprawnymi opcjami.Co to znaczy?
to znaczy że mamy kilka prawidłowych rozwiązań sprzecznym zarazem ale najlepszym rozwiązaniem jest opcja "Jonny B" dlatego że jest uniwersalna, pokojowa, neutralna i mówi całą prawde o tym zagadnieniu czy tez problemkie "licencji". ale ludzie lubia byc ograniczeni choć mówią inaczej lub sami nie wiedzą ze tak jest. Dlaczego?
dlatego że gdyby wszystko było łatwe nie było by rozwiązań i geniuszy którzy zrobili coś wyjątkowego. gdyby żarówki były łatwe nie był by Edison z tego znany i nikt by nie pamiętał o nim a przecierz z tego zasłynął najbardziej.albo Komlumb kiedy odkrył Ameryke choć myślal że Indie? człowiek z natury jest stworzeniem myslącym i musi mieć zagadke do rozwiązania inaczej sie zanudzi i umrze śmiercia zapomnienia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację