Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Giernizon.pl
11.02.2011, 12:50
Giernizon.pl
(11.02.2011 12:47)wojteksc napisał(a):  
[Obrazek: d2abf80ca455f3dd5111fcafc138971d_tlo.png]

Witam, chciałbym Wam przedstawić pewien projekt, który ruszał wczoraj.
Giernizon.pl to portal o tematyce gier komputerowych i konsolowych tworzony przez grupę nieznanych, aczkolwiek ambitnych i uzdolnionych osób, które w temacie nie siedzą od wczoraj. Każdego z nas łączy pasja do grania i chęć dzielenia się nią z innymi i by to zrobić, stworzyliśmy nasz portal. Przez kilkanaście długich tygodni pracowaliśmy, by oddać w Wasze ręce projekt skończony i na nasze możliwości - wystarczający, by zacząć zabawę z budową portalu, który - kto wie - może za kilka lat będzie potrafił poważnie zamieszać na polskiej scenie portali o podobnej tematyce. W tym momencie potrzebujemy Waszego wsparcia i jak najczęstszego odwiedzania strony, a my gwarantujemy, że dostaniecie profesjonalne i przeanalizowane newsy, recenzje i zapowiedzi oraz inne formy pisemne związane ze światem gier. Do Waszej dyspozycji oddajemy również forum, na którym można dyskutować na tematy wszelakie, aczkolwiek najczęściej powiązane z przyjętą na portalu tematyką cyfrowej rozrywki. To co, widzimy się na giernizon.pl? Start był wczoraj, weź udział w konkursie, w którym do wygrania będzie oryginalna, polska wersja bestsellera od Bioware - Mass Effect 2.

Projekt strony jest autorski. Osobnego tematu o forum nie tworzę, gdyż jest to MyBB, ze ściągniętym stylem z sieci, autorstwa Cwis, w którym nie wiele zostało zmienione. Także zapraszam i niżej podaje link do konkursu z Mass Effectem.

http://giernizon.pl/portal.php?page=more&id=66
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12.02.2011, 18:25
RE: Giernizon.pl
Ładny styl. Zawartość strony też wydaje się ciekawa. Mi się podoba.
12.02.2011, 18:41
Tematyka już ostro nacięta, tego jest masa i masa przybywa. Nie ma szans się przebić chyba, że masz dostęp do gier przed premierą i będziesz je opisywać. Styl portalu wygląda jak styl z vBulletin 4 (nazwy nie pamiętam, ale poszukam) i szkoda, że forum wygląda nie jak portal. Jak się pchasz w taką tematykę licz się z tym, że musisz pisać naprawdę dobre artykuły, które aż będą się prosić komentarza. Musi być ich masa i codziennie musi przybywać ich coraz więcej. Wtedy przy dobrym pozycjonowaniu może jakiś cień szansy się pojawi. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12.02.2011, 19:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2011 19:54 przez Tidusek.)
Portal ma w miarę przystępny layout. Top jest ok tylko, że na lewo od loga jest pusta przestrzeń, która jakoś psuje klimat całości... Proponowałbym ci także spolszczyć napisy Username i Password przy panelu logowania. Imo nie podoba mi się to szare tło do wpisów ? wszystko psuje.

Forum także ma w porządku theme. Tak jak pisali koledzy wyżej proponuję ci ujednolicić wygląd serwisu.

Powodzenia!

*Popraw link przy obrazku, ponieważ jest on błędny.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
19.02.2011, 19:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2011 19:10 przez wojteksc4.)
Dzięki za komentarze. Zaznaczę, że portal jest w pełni autorski i niczym się nie sugerowaliśmy. Troszkę zdziwiła mnie Twoja wypowiedź Johhny B. Jak znajdziesz to podaj, bo aż jestem, ciekawy. Od startu lekko zmieniliśmy parę rzeczy i zmieniliśmy logo, na naszym zdaniem ładniejsze. Co do tego "Username", to trzymaliśmy się tego co nam grafik stworzył. No ale twoja wypowiedź Tidusek dała mi do myślenia. Przedyskutuje to, dzięki.

Zapraszam do dalszego komentowania i przede wszystkim odwiedzania naszej strony. Codziennie mamy dużą garść newsów, wkrótce autorskie filmiki i inne rzeczy.

Lukasz edited 20.02.2011 23:19 this post because:

Nie wstawiaj bannerów do postów!

19.02.2011, 19:43
Moje podejrzenia padły pod AnimatedArea stworzone przez Completevb jednak przyjrzałem się i złudzenie było tylko na pierwszy rzut oka. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20.02.2011, 11:05
Styl u mnie się za nadto rozszerza (wyjeżdża poza ekran).
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację