Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Dodatkowe pola i szerokość!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję Dodatkowe pola i szerokość!
31.12.2010, 15:18
Dodatkowe pola i szerokość!
Witam problem polega na tym, że umieściłem dodatkowe pola profilu pod avatarem, a niektórzy użytkownicy mają puste pola, a mimo to one sie wyświetlają.
Kod:
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}<br />
<span class="smalltext">Nick na Rooku: <a href="http://www.tibia.com/community/?subtopic=characters&name={$post['fid4']}">{$post['fid4']}</a></span><br />

<span class="smalltext">Level: {$post['fid5']}</span><br />

<span class="smalltext">Gildia: <a href="http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds&page=view&GuildName={$post['fid6']}">{$post['fid6']}</a></span><br />

<span class="smalltext">Status: {$post['fid7']}</span><br />
O to mój kod.
[Obrazek: problemnf.png]
A Ponadto czy da się ustawić szerokość (chodzi oto, że rubryka "Autor" kończy się wcześniej niż kończą się informacje, da się to zmienić?

Kolejną sprawą jest czy da się ustawić aby notki administratora odnośnie ostrzeżenia były widoczne pod postem tj. ktoś napisał "TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM" dajemy mu ostrzeżenie, a notka jest widoczna "To jest niezgodne z regulaminem patrz punkt 1a"

Lukasz edited 31.12.2010 16:03 this post because:

Jeden problem = jeden wątek.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31.12.2010, 16:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2010 16:06 przez Lukasz.)
RE: Dodatkowe pola i szerokość!
Pola się wyświetlają, ponieważ tekst "nick z", "level", itd. znajdują się w szablonie. One zostaną wyświetlone niezależnie czy zmienna $post['fid*'] zawiera jakąś wartość. Aby to "ładnie" działało trzeba by pobawić się w kodzie (nie da się tego zrobić w szablonie, no chyba, że skorzystasz z wtyczki umożliwiającej wstawianie PHP w szablony), aby najpierw sprawdzić czy zmienna nie jest pusta i później wyświetlić co tam chcesz.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31.12.2010, 16:15
Dzięki za odpowiedź, a czy mógłbyś mi podać nazwę takowej wtyczki umożliwiającej dodanie kodu PHP?
31.12.2010, 22:03
(31.12.2010 16:15)Scross napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, a czy mógłbyś mi podać nazwę takowej wtyczki umożliwiającej dodanie kodu PHP?
Tego Ci trzeba -> http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=260

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
01.01.2011, 00:23
A co do szerokośći może ktoś wie?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację