Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Mybb & Wordbb - wątki na Forum

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.10.2010, 15:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2010 15:16 przez szymekszymek.)
Witam ..

Mam problem z wtyczką wordbb, opisze może mój problem..

na serwerze są 2 bazy danych ponieważ są 2 skrypty ( mybb 1.6 i wordbb )

Po poprawnym zainstalowaniu wordpressa i zainstalowaniu później wordbb przeszedłem do konfiguracji gdzie tak jak wytłumaczyliście mi tutaj :

http://mybbsite.pl/wordpress-plus-mybb/

skonfigurowałem wtyczkę ..

Następnie utworzyłem wpis na WP ale nie zakłada mi nowego tematu na forum , komentarze pod wtyczka na WP także nie przenoszą do forum i tak dalej,, jednymi słowy Wordpress mimo tego ze wydaje się być zintegrowany z mybb, działa sam sobie bez ingerowania w forum.

próbowałem instalować od nowa wtyczkę oraz WP bo myślałem ze może musi być identyczna nazwa użytkownika na WP jak i na forum ale bez skutecznie, ile razy bym nie próbował i jakich uprawnień dla tematów na forum nie użył to wpisy na WP nie tworzą wątków na forum mimo tego ze w kategoriach na WP utworzyłem dział testowy gdzie każdy ma dostęp i może robić co Tylko chce ( tak w fazie testu )

Nie wiem gdzie szukać rozwiązania gdyż wszystko wydaje się być poprawnie skonfigurowane ponieważ korzystałem z waszych pomocy.

Proszę o pomoc może mnie nakierujcie gdzie szukać rozwiązania bo nie mam już zielonego pojęcia a głowie sie nad tym juz spory czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02.10.2010, 16:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2010 16:25 przez Lukasz.)
RE: Mybb & Wordbb - wątki na Forum
Sprawdź jeszcze raz czy wszystko poprawnie skonfigurowałeś. Oraz sprawdź czy ręczne dodawanie wątków (opisane w poradniku) działa.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02.10.2010, 16:49
Łukaszu sprawdziłem to

Create thread przy wpisie nic nie pomaga,,

Nawet utworzyłem dodatkowe kategorie gdzie zamiast default wybrałem jakieś tematy na forum ale i tak nic a nic.
Tworze sobie wpis na WP zaznaczam mu 3 kategorie, 3 różne w tym jedna z default czyli powinien wpis sie pojawić w kategorii którą ustawiłem w konfiguracjach i w pozostałych 2 - ale sie nie pojawia..

ręcznie niestety tez nic nie działa , żadnej reakcji na forum.
03.10.2010, 18:50
i co i walczę i dalej nic.. ale mam pytanie odnośnie tego jeszcze..

czy może to być wina tego ze w katalogu z forum mam katalog wordpressa?

a może powinienem zainstalować wordpressa w tej samej bazie danych co mybb ale tak chyba nie pozwoli,, sam nie wiem już od kombinowania to chyba za dużo sobie wyobrażam. Ale nurtuje mnie to strasznie widząc ze na innych forach funkcjonuje ten mod a u mnie nia sie nie dzieje poza tym ze wordpress widzi użytkowników i tematy na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację