Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Integracja mybb z wordpress - pytania

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.09.2010, 09:32
Witam.

Jestem stosunkowo nowym użytkownikiem skryptu mybb. Zanim napisałem ten post szukałem troszeczkę w internecie jak i na waszym forum informacji o tym jak połączyć poprawnie wordpress i mybb ale niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Mam zainstalowane forum oparte na mybb 1.6, pobrałem wtyczkę wordbb i pobrałem wordpressa i co dalej? jak zainstalować mam wordpressa by działał jako portal na moim forum. Chciałbym instrukcję dla zielonych, krok po kroku co i gdzie mam instalować by działało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15.09.2010, 18:15
RE: Integracja mybb z wordpress - pytania
http://mybbsite.pl/wordpress-plus-mybb/

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15.09.2010, 23:08
dzięki za link ale ja to już czytałem (chyba nawet wspomniałem)
ja chcę wiedzieć jak mam zainstalować WP?

1. mam zainstalowane forum w głównym katalogu mojego serwera więc jak mam zainstalować WP by działało to tak jak tu na tej stronie?
2. WP mam postawić na tej samej bazie co forum?

chcę mieć to tak jak na tym forum
16.09.2010, 16:05
(15.09.2010 23:08)edek napisał(a):  1. mam zainstalowane forum w głównym katalogu mojego serwera więc jak mam zainstalować WP by działało to tak jak tu na tej stronie?
Po pierwsze my nie korzystamy z WordBB, po drugie z tego co pamiętam nie ma znaczenia struktura katalogów WP i MyBB. Podajesz i tak absolutną ścieżkę do forum.

(15.09.2010 23:08)edek napisał(a):  2. WP mam postawić na tej samej bazie co forum?
A czytałeś tekst? Nie musi.

16.09.2010, 21:51
Cytat:Po pierwsze my nie korzystamy z WordBB,

? 2009-2010 by MyBBsite.pl | Regulamin serwisu | Kontakt | Powered by WordPress - to macie w stopce i wasz portal chyba jest na WP

Dzięki za podpowiedzi - będę walczył dalej Big Grin
16.09.2010, 22:13
(16.09.2010 21:51)edek napisał(a):  
Cytat:Po pierwsze my nie korzystamy z WordBB,
? 2009-2010 by MyBBsite.pl | Regulamin serwisu | Kontakt | Powered by WordPress - to macie w stopce i wasz portal chyba jest na WP
Nie korzystam z WordBB, a nie z WordPress.

22.09.2010, 13:45
no to może zdradzicie użytkownikom swojego forum jak poustawiać wszystko by działało tak jak na tym forum i nie bawić się w wordbb - skoro wy nie korzystacie bo tak jest lepiej to po co nam się pchać w badziewie do którego nie ma instrukcji jak zainstalować ( instrukcji krok po kroku)
22.09.2010, 14:23
(22.09.2010 13:45)edek napisał(a):  no to może zdradzicie użytkownikom swojego forum jak poustawiać wszystko by działało tak jak na tym forum i nie bawić się w wordbb
Przecież tutaj forum z portalem nie jest połączony w żaden sposób.

Cytat:skoro wy nie korzystacie bo tak jest lepiej to po co nam się pchać w badziewie do którego nie ma instrukcji jak zainstalować ( instrukcji krok po kroku)
Jakie badziewie? WordBB? Link do instrukcji podał Łukasz.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości lub pytania to zadajcie je jednoznacznie, bo trudno jest się domyślać o co Wam chodzi.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
23.09.2010, 22:10
przecież napisałem że chciałbym instrukcję która przeprowadzi mnie krok po kroku przez instalację wordbb

Chcę by moje forum miało tak jak to wasze portal oparty ma WP więc zapytałem jak zainstalować - jaka kolejność - nie wiem jak mogę jaśniej napisać HuhHuhHuhHuhHuh
24.09.2010, 13:44
(23.09.2010 22:10)edek napisał(a):  przecież napisałem że chciałbym instrukcję która przeprowadzi mnie krok po kroku przez instalację wordbb
http://mybbsite.pl/wordpress-plus-mybb/ Tutaj masz wszystko, chyba ściągnięcie wtyczki, wrzucenie jej na serwer i kliknięcie dwa czy trzy razy w panelu WP nie jest problemem.

(23.09.2010 22:10)edek napisał(a):  Chcę by moje forum miało tak jak to wasze portal oparty ma WP więc zapytałem jak zainstalować - jaka kolejność - nie wiem jak mogę jaśniej napisać HuhHuhHuhHuhHuh
Nie rozumiem.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację