Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Wybór hostingu - proszę o radę
06.02.2011, 18:22
RE: Wybór hostingu - proszę o radę
Jeszcze jest http://glowanet.pl/ - imo dobry hosting z wyjątkowo przystępnymi cenami.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06.02.2011, 23:37
(06.02.2011 11:54)Johnny B napisał(a):  A ja też polecę coś z czego korzystam parę lat. Jeżeli prowadzisz duże strony polecam amerykański dreamhost.com, na początku wydawało się to oszukane, ale jeszcze nie miałem z nimi problemów.
Mnie już sama strona główna odstrasza. Przede wszystkim te niezmienne od lat GIFy "sign up now!". Big Grin

A jak jest w wsparciem?

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07.02.2011, 07:39
Właściwie z supportu nie korzystałem (nie było takiej potrzeby). Raz korzystałem, aby udzielili mi paru informacji. Pisałem maila gdzieś ok. 16, a dostałem odpowiedzieć ok. 18. Pamiętaj, że to jednak USA i różnica czasu wynosi co najmniej 7 godzin. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
07.02.2011, 08:54
(07.02.2011 07:39)Johnny B napisał(a):  Pamiętaj, że to jednak USA i różnica czasu wynosi co najmniej 7 godzin. Smile
W porządnej firmie mamy support 24h.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

07.02.2011, 14:53
No tak, ale to dalej wsparcia udziela człowiek, który nie jest idealny. Musi załatwiać swoje potrzeby i inne rzeczy, a wątpię by w tej firmie siedziała grupa osób i czekała, aż przyjdzie mail. Domyślam się, że to są ludzie wykonujący ciągle różne czynności jednocześnie udzielając pomocy. Fakt faktem dalej twierdze, że długo nie czekałem, dostałem wyczerpującą i prosto napisaną odpowiedź - na wszystkie pytania jakie zadałem, wszystko grzecznie i elegancko. A fakt, że czekałem ok. dwie godziny wcale nie jest tragiczny, w boo.pl czekałem 2 dni. Tutaj nawet nie ma problemu z płatnościami, termin się kończy - opłacam znowu i trochę mija zanim to dojdzie, a jednak nie wyłączają, w boo.pl mimo przelewu (ING 2 ING) gdzie transakcje są robione w 5 minut czekałem ok. 24h minimum. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację