Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Forum kartygrafy.pl Forum o kartach graficznych
26.08.2010, 15:31
kartygrafy.pl Forum o kartach graficznych
Witam!

kartygrafy.pl - jedyne forum w internecie zajmujące się kartami graficznymi. Sterowniki, porady, fachowa pomoc. ATI, GeForce. Masz problem w wyborze najodpowiedniejszej karty graficznej?- napisz, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc. Dołącz do nas już dziś!

Forum istnieje od niedawna ma około 2 tygodnie zrzutów ekranowych chyba nie muszę zamieszczać bo jak ktoś chce to może kliknąć Smile

http://kartygrafy.pl

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26.08.2010, 16:51
RE: kartygrafy.pl Forum o kartach graficznych
Ogólnie rzecz biorąc forum może i niezłe, ale wyglądem odstrasza. Styl jest kanciasty, ciasny i niedokładnie wykonany. Top mógłby być zdecydowanie bardziej profesjonalny.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26.08.2010, 20:36
Statystyki forum trochę słabe. Proponowałbym rozreklamować forum i usunąć dział regulamin (według mnie jest to zbędne zużycie przestrzeni wizualnej). Trochę ciężki temat sobie wybrałeś. Karty graficzne? Nie znam się ale według mnie tam nie ma o czym rozmawiać... Chyba że doradzać przy wyborze :]

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
26.08.2010, 20:52
Jest o czym rozmawiać, kiedyś współtworzyłem forum o kartach graficznych i po ok. roku było 25 tysięcy wartościowych postów Wink. Forum może i ma dobrą tematykę, tylko tak jak pisałem idiotyczna domena. Proponowałem Ci już abyś zmienił ją na GPUBoard.pl brzmi ładniej i krócej Smile.
26.08.2010, 23:46
(26.08.2010 16:51)marines napisał(a):  Ogólnie rzecz biorąc forum może i niezłe, ale wyglądem odstrasza. Styl jest kanciasty, ciasny i niedokładnie wykonany.

Pewnie z myślą o użytkownikach słabych kart graficznych. Tongue

Style do MyBB za SMS
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27.08.2010, 13:35
No niestety nigdy się wszystkim nie będzie styl podobał Smile Dla mnie jest przyjemny dla oka na innych forach też ludzie tak uważają, co do domeny to zaczęła się nam już wyrabiać pozycja w google więc nie ma co jej zmieniać Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację