Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Reklamy na MyBBsite
24.08.2010, 18:44
Reklamy na MyBBsite
Cześć!

Jak pewnie zauważyliście na forum oraz na stronie (jeszcze nie przy wszystkich wpisach) pojawił się przed chwilą widget AdTaily (zapraszam do zakupu). Od razu odpowiadam na pytanie, które pewnie by się pojawiło, tak możliwe, że na MyBBsite pojawią się inne formy reklamowe. Ale spokojnie, nie będą to na pewno pop-upy, wielkie rozwijane bannery, video uruchamiane z dźwiękiem, denerwujące intertext'y czy inne tego typu reklamy. Będziemy próbować wybrać najlepszy sposób reklamy, taki aby dla reklamodawców był najbardziej opłacalny, a dla Was najmniej denerwujący. Reklamy to element prawie każdego projektu.

Więc wyłączcie AdBlock'i, NoScript'y i inne tego typu rzeczy, spokojnie nie będziecie musieli szukać treści między gąszczem reklam. Smile

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24.08.2010, 18:48
RE: Reklamy na MyBBsite
Tak jak już pisałem: proponuję dać odstęp między stopką a widgetem.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24.08.2010, 19:03
Te napisy:
Wykup reklamę! To zajmie chwilę!
i
To miejsce czeka na twoją reklamę!
Na tym bordowym tle AdTaily są słabo widoczne.

Style do MyBB za SMS
24.08.2010, 19:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2010 19:07 przez Tidusek.)
To już zostało naprawione Wink Ten napis Wykup reklamę! To zajmie chwilę! jakoś nie za bardzo zachęcą, chyba korzystna byłaby zmiana tekstu linku kupna na jakiś bardziej zachęcający.

24.08.2010, 19:16
Witam.

Póki nie macie chętnych proponuje dać odnośniki obrazkowe do portalu oraz działów mybbsite Big Grin
24.08.2010, 19:20
No szczerze Wam powiem, iż nie spodziewałem się po Wam, że wstawicie widget do topu... Jeszcze obok loga...

http://iv.pl/images/21232488442207610716.png (screen) - nie wygląda to zbyt dobrze...

24.08.2010, 20:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2010 20:52 przez Lukasz.)
(24.08.2010 19:20)Tidusek napisał(a):  No szczerze Wam powiem, iż nie spodziewałem się po Wam, że wstawicie widget do topu... Jeszcze obok loga...

http://iv.pl/images/21232488442207610716.png (screen) - nie wygląda to zbyt dobrze...
Sorry, moja błąd. Widget z nagłówka skasowałem po kilku sekundach od wstawienia, ponieważ wygląda to okropnie. Jednak kod "wleciał" do cache, który się nie odświeżył. Mimo, że kod zniknął z pliku Wy i tak oglądaliście starą wersję z widgetem. Fail i co to więcej gadać. Smile

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację