Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Webmasterskie rozmowy
15.08.2010, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2010 14:30 przez Easy.)
Webmasterskie rozmowy
Osobiście do tej pory stawiałem strony jedynie na wirtualnych serwerach, zastanawiam się nad zakupieniem dedyka i tutaj moje pytanie. Czy postawienie strony na dedyku to jakiś problem? Poszukuję również odpowiedzi, czy w CSS jest możliwość stworzenia rotatora obrazów? Potrzebuję stworzyć top z automatyczna zmianą obrazków, co przeładowanie. Jednakże nie chcę się skazywać nad php w plikach stylu. Przeszukałem kilka mi znanych źródeł i nic, dodam, że nie korzystam z Polskich serwisów o programowaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15.08.2010, 21:42
RE: Webmasterskie rozmowy
Jeżeli kupisz serwer dedykowany z opieką administracyjną, nie będziesz musiał się nim za bardzo przejmować. Jak kupisz serwer bez opieki administracyjnej sam będziesz musiał praktycznie wszystko robić. Zastanów się czy nie wystarczy Ci VPS albo RPS, po prostu te serwery są tańsze.

CSS i rotacja obrazków, nie pasuje to do siebie. Smile Skorzystaj z PHP albo JS.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16.08.2010, 21:42
RE: Webmasterskie rozmowy
Tworzę dość sporą plików i myślę, że dedyk będzie odpowiedni. Chodź dokładnie nie wiem, jedno z for będzie oparte o vBulletin i na dedyku postawię resztę moich strona, zawsze koszt rozłoży się równomiernie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację