Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Obrazki grup
12.08.2010, 18:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2010 18:16 przez Tidusek.)
Obrazki grup
Witam. Dzisiaj jakoś miałem czas to zrobiłem obrazki grup specjalnie dla MyBBsite Smile

Na forum głównie są używane 2 grupy toteż zrobiłem obrazki tylko dla nich ale kiedy grup przybędzie to możecie liczyć na to ,że dorobię potrzebnych grafik Smile

Kolorystyka grafik jest identyczna jak kolory poszczególnych grup:

(po kliknięciu widzicie jak one prezentują się w rzeczywistości)

Obie grafiki pobrać z załącznika. Jeżeli administratorom się podobają to można je użyć - zawsze lepsze niż smutne gwiazdki Smile

Pozdrawiam.

Załączone pliki
.zip  rangi.zip (Rozmiar: 6,93 KB / Pobrań: 6)

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12.08.2010, 18:21
RE: Obrazki grup
Obrazki grup to dobry pomysł, jednak sorry, ale te, w Twoim wykonaniu są fatalne.

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12.08.2010, 18:23
Aha. To proszę zrób lepsze panie prezesie.

12.08.2010, 18:38
A czy ja powiedziałem, że potrafię? Wyraziłem tylko swoją opinię.

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
12.08.2010, 18:42
Ok czyli tutaj się nie zrozumieliśmy. Ty bywałeś na forum graficznym to masz już porównanie i widzisz ,że moje grafiki są niczym w porównaniu z tamtymi ale tak miało być - to nie jest forum graficzne tylko wsparcia mybb.

Z resztą główny styl nie jest nie wiadomo jak zbajerowany po prostu czysty, przejrzysty, schludny them ,więc ja spróbowałem dopasować moje grafiki do wyglądu mybbsite.

Dlatego są takie proste.

12.08.2010, 21:39
Panowie nie licytujcie się kto jest jakim grafikiem.
Co do grafik, dzięki, ale moim zdaniem nie ma sensu wprowadzać tego typu rzeczy. IMHO zbędne jest oklejanie i szpanowanie wielką grafiką typu "administrator" pod nickiem. Jak dla mnie, ekipę forum trzeba tylko delikatnie wyróżnić, aby użytkownicy nie musieli szukać, jeżeli chcieliby się z nami skontaktować. Jednak czekam na Wasze zdanie w tym temacie. I jeszcze raz dzięki, fajnie, że wychodzicie z własnymi inicjatywami. Tylko tak dalej.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

17.05.2011, 07:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 07:59 przez krzysztof903.)
wielkie może nie ale małe schludne grafiki moga byc wiadomo było by kto jest kim a tak to cieżko odróżnić ekipe od zwykłych userów.
PS: sorka ze odkopuje temat ale na czasie jest za to.
17.05.2011, 12:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 12:37 przez Johnny B.)
1. Obrazki lipne Smile
2. Jestem grafikiem.
3. Nie, nie wykonam lepszychSmile
4. Nie widzę sensu po co wprowadzać.
5. A żeby nie było tak negatywnie...
6. ...nie przejmuj się widziałem gorsze. Smile

Krzysztof, jaki problem z odróżnieniem? Wszyscy mają czerwone nicki i są dwa fioletowe - idzie się domyśleć. Poza tym: http://forum.mybbsite.pl/showteam.php ino przeczytać. Zakładamy, że polak jest inteligentnym człowiekiem i nie potrzebuje dużego neonu "on jest adminem!". Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
17.05.2011, 12:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 12:56 przez krzysztof903.)
tak ale mysle o innych userach a nie każdy jest geniuszem i kpw wszystko.Dodatkowo polak przewaznie nauczony jest do rangi graficznej nie umownej. Ewentualnie zróbcie legende na stronie głównej kto kim jest.Bo osobiście widze takie krycie sie i wstyd że jest kimś "ważnym".
17.05.2011, 12:56
Nie wstydzimy się, tylko po co oklejać się grafikami? Nie widzimy sensu,w umieszczaniu wielkich grafik "ADMIN" obok nazwy, tak jak to robią niektórzy na innych forach. Każdy kto chce znajdzie z nami kontakt, na dole forum jest link do ekipy oraz link do strony z informacją jak się z nami skontaktować.

Mamy jeszcze do podpisu wstawić jeden z poniższych obrazków? Big Grin
[Obrazek: Admin-kick.gif]
[Obrazek: adminkh723im8rn9bu6.gif]

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację