Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Kolejne wsparcie MyBB w polsce.
14.08.2010, 20:08
RE: Kolejne wsparcie MyBB w polsce.
Czy targetem dla serwisu wsparcia skryptu powinna być młodzież szkolna? Nie sądzę. Wink

(14.08.2010 19:37)eQuuS napisał(a):  Kilka własnych pluginów ma być.
Własne tłumaczenie MyBB 1.6 oraz 1.4.13 lub 1.4.14 nie pamiętam.

To cały sztab ludzi mają w podziemiach. Smile

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14.08.2010, 20:18
(14.08.2010 20:08)marines napisał(a):  Czy targetem dla serwisu wsparcia skryptu powinna być młodzież szkolna? Nie sądzę. Wink

Targetem dla każdego wsparcia są ludzie z problemami dotyczącymi skryptu. Przecież dzisiaj to głównie młodzież szkolna bawi się w webmasterów ,więc TAK ,głównym targetem dla nich jest młodzież szkolna. Starsi ludzie ,który mają serwisy zwykle wstydzą się zapytać i problemy rozwiązują sami.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14.08.2010, 22:15
Młodzież szkolna, to obecnie odstawia szopki na supportach, wszystko chcą na wczoraj i jeśli ktoś im nie odpowie walą wielkimi literami czy masą wykrzykników. Przykład z forum Benchmark.pl - http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic...43&t=15476 Wink. Mój nick to Kiziea.

I co wy robicie za problem, szkołę z prowadzeniem strony da się spokojnie pogodzić. Sam prowadzę i nie mam z tym problemów, chodź zarywam czasami nocki. A osoby prowadzę poważne strony, mało kiedy zwracają się do supportów czy piszą na forach, mają najczęściej zatrudnionych programistów.
14.08.2010, 22:51
No ale to jest szczególny przypadek. Nie mógł się chłopak doczekać na odpowiedź... No ale mało jest takich przypadków ,a chyba nikt nie zaprzeczy ,iż młodzież szkolna jest główną siłą napędową każdego forum Wink

14.08.2010, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2010 22:52 przez eQuuS.)
Witam.

Im się uczysz od młodszego tym masz szanse na więcej Smile
Cytat:To cały sztab ludzi mają w podziemiach.
Było dwóch tłumaczy zrezygnowali Smile
Są tam 3 osoby dużo Tongue ?
Tak nikt nie zaprzeczy ,że młodzież jest główną siłą napędu Big Grin
10.09.2010, 16:39
No i gdzie ten wielki Support? Linki do strony z pierwszego postu nie działa.
10.09.2010, 16:48
Tu

17.09.2010, 21:14
http://mybb.com.pl/pluginy/showthread.ph...9&pid=1654
Cytat:Witam wszystkich użytkowników. Od pewnego czasu biorę udział w tworzeniu supportu. Dzisiaj dowiedziałem się, że Codeman0096 zniknął zostawiając pliki supportu i kilka informacji. Nie wiemy dokładnie czemu zniknął. Sprawdziliśmy i nie loguje się na inne konto i dzisiaj poza dodaniem notatki i usunięciem swojego konta nic nie robił. W związku z tym zostałem poproszony o zastąpienie go.

W związku z tym, że Codeman jako administrator techniczny znał wszystkie dane (m.in do bazy danych) forum zostało przeniesione na nową bezę danych (inna nazwa, użytkownik i hasło). Wszystkie inne dane zostały zmienione, więc nie ma żadnego ryzyka, że były administrator wykorzysta te dane niekorzystnie dla nas.

Pozostaje jeszcze sprawa supportu, który jest nie gotowy, zrobione jest tyle ile Codeman opisał w tym wątku, wiele brakuje, więc dzisiaj support nie zostanie uruchomiony. W sobotę podamy dokładną datę uruchomienia supportu.

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Chcieli zaskoczyć użytkowników - udało się. Big Grin

17.09.2010, 21:37
Tak, czytałem to przed chwilką. W każdym razie nadal mam nadzieje, że ten support w końcu wystartuje.

19.09.2010, 13:02
Tak już jest jak za coś poważnego biorą się dzieci. Były poważne plany, a skończyło się jak zawsze na niczym.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację