Zaloguj się Załóż konto
Wątek zamknięty 
Podpis pod nazwą użytkownika
25.08.2009, 13:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2009 14:19 przez marines.)
Podpis pod nazwą użytkownika
Witam.
Nasuwa mi się pewna myśl odnośnie podpisu pod nickiem/nazwą - proponuję tą opcję wyłączyć lub chociaż dać ograniczenie znakowe, ponieważ niektóre, jakże bardzo inteligentne osoby dają nic nie znaczące, jak i w ogóle nie sensowne podpisy rozciągające całe forum, o to przykład:
[Obrazek: 2wd4ys3.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25.08.2009, 14:36
RE: Podpis pod nazwą użytkownika
Słuszne spostrzeżenie. Dzięki za informację. Domyślnie posty na forum są wyświetlane w pozycji horyzontalnej, więc pewnie dużo czasu by minęło zanim ktokolwiek by to poprawił.

Sposób w jakim poradziłem sobie z problemem jest trochę... eee... nieprofesjonalny, ale efekt jest zadowalający. Big Grin

(25.08.2009 13:43)Damastes napisał(a):  [...] niektóre, jakże bardzo inteligentne osoby dają nic nie znaczące, jak i w ogóle nie sensowne podpisy [...]

Powstrzymajmy się od takich osądów. W końcu domyślnie tytuły użytkowników wyświetlają się poprawnie.

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25.08.2009, 14:51
Sorry, bardzo za to, niewiedziałem, że da się zrobić taki wygląd tematu.
Damastes: Nie pozwalaj sobie za dużo.

[Obrazek: 72434475399900361073.png]
25.08.2009, 15:06
Aktualny limit to 25 znaków.
@knapior: spokojnie

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację