Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Alternatywa dla MyBBoard.pl?
06.01.2011, 12:10
RE: Alternatywa dla MyBBoard.pl?
Formularz do wysyłania na stronę główną (vel download on wordpress) musi być moderowany, bo inaczej syf powstanie. I oto mnie chodziło. Nie moderowanym fajnie jak byłby dział dla nas "artystów" (Big Grin), którzy zajmują się tworzeniem: szablonów, rang, buttonów. I tak jak CBA wspomniał miło by było gdyby powstał dział "Released" (po polsku: wsparcie) gdzie już bardziej aktywni mięli by swoje działy na prowadzenie wsparcia dla swoich prac (miło by było gdyby też tam powstały uprawnienia moderatorów dla autorów).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06.01.2011, 15:00
Oprócz stuli walnąłby tam tez emoty, przyciski, i inne grafiki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06.01.2011, 15:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2011 17:45 przez Lukasz.)
(06.01.2011 12:10)Johnny B napisał(a):  (...)I tak jak CBA wspomniał miło by było gdyby powstał dział "Released" (po polsku: wsparcie) gdzie już bardziej aktywni mięli by swoje działy na prowadzenie wsparcia dla swoich prac (miło by było gdyby też tam powstały uprawnienia moderatorów dla autorów).
Tak jak pisałem, jeżeli będzie taka potrzeba na pewno zastanowimy się nad takim działem. Obecnie jest tylko kilka Waszych prac w dziale "pochwal się", wiec nie ma sensu robić takiego działu.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

06.01.2011, 18:51
Póki co to moje przemyślenia. Style będą, tylko sprawa czasu jak szybko. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
06.01.2011, 18:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2011 18:57 przez CBA.)
Na feriach, coś się stworzy, ale to zależy czy będzie mi się chciało czy nie,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację