Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Alternatywa dla MyBBoard.pl?
05.01.2011, 17:04
RE: Alternatywa dla MyBBoard.pl?
Ja ciągle czekam, na jakieś polskie wsparcie w formie strony dla stylów, powinno być do tej kwestii oddzielne forum ( każdy wątek dotyczyłby dodanych stylów) , i portal do zamieszczania stylów tego w mubb w Polsce brakuje, czegoś oddzielnego, co się z żadnym z tych ponoć supportów nie łączy, powinna to być strona niezależna, tylko wtedy,, byłaby dobra dla użytkowników
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05.01.2011, 18:24
CBA, dokładnie tak. Prowadzę polski support stylów phpBB (a raczej prowadziłem, robią to teraz inni), ale mam nadzieje, że panowie administratorzy przychylając się do naszej prośby umożliwią dodawanie do download`u naszych dzieł oraz stworzą działy do prowadzenia wsparcia na (nasze) style. Smile

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05.01.2011, 20:50
Mi się zdaje że taki serwis powinien powstać, ale niezależnie od mybbsite.pl i mybboard.pl tylko wtedy byłoby to miejsce, wolne i niezależne, byłby to portal z stylami, plus forum o stylach
05.01.2011, 21:37
kiedyś było mybbthemes.pl, potem style.mybboard.pl - może teraz stworzyć coś na podobnej zasadzie(chodzi mi o upload, download itp.)? Niekoniecznie musi być to niezależne, może być pod banderą MyBBSite.pl Wink

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
05.01.2011, 22:46
Lepsza jest niezależność, i tyle.
05.01.2011, 22:54
(05.01.2011 12:29)Johnny B napisał(a):  Tutaj mi brakuje możliwości dodawania do download, ale jakoś sobie poradzimy. Smile
Nie ma problemu, aby zrobić taki formularz. Oczywiście na akceptacje pliku będziecie musieli poczekać (góra dzień czy dwa).

Odnośnie oddzielnej strony do stylów, była i nie ma. My nie planujemy robić osobnej strony/forum dla stylów, jednak jeżeli jest taka potrzeba możemy zrobić jakieś fajne, specjalnie wydzielone miejsce dla Waszych prac. W przypadku, gdy ktoś planuje stworzyć więcej stylów, możemy porozmawiać (już indywidualnie) o stworzeniu jakiegoś miejsca przeznaczone specjalnie dla stylów jednego autora. Na pewno wesprzemy Was i Wasze pomysły, jeżeli będziecie chcieli. My jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, chętnie możemy pomóc tworzeniu jednego miejsca dla stylów, albo ewentualnie w cieciu/kodowaniu, czy co tam potrzebujecie.

mr.jajeczko napisał(a):Niech polskie supporty się wezmą do roboty !
Serwis to nie tylko osoby, które nim zarządzają, to przede wszystkim użytkownicy.

mr.jajeczko napisał(a):Zrobić nabór na osoby które by robiły by style dla użytkowników bo gdy przeciętny kowalski instaluje mybb odpycha go wygląd
Pomyślimy, na pewno muszą to być osoby zaufane.

mr.jajeczko napisał(a):Dlaczego nie widać mybb na stronach ?
Ani razu nie widziałem na tych stronach żadnego banera który użytkownik mybb mógł wkleić na stronę aby promować mybb
http://mybbsite.pl/promuj-mybb/

mr.jajeczko napisał(a):3. Żadnego partnerstwa ! nawiążcie współprace bo narazie jest tak że jeden mówi że on czeka a drugi że on nie nawiąże bo to pierwszy ma zrobić - tak to wygląda CYRK
O jakiej konkretnie współpracy mowa?

mr.jajeczko napisał(a):Dlaczego ja tego nie robię ? Nie mam czasu !
My też chcielibyśmy wiele zmienić, ale każdy ma swoje życie i dokładnie tak jak Ty często nie mamy czasu.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

05.01.2011, 22:58
Coś w stylu mybb.com by się zdało, i zmięcie nazwę tego posta, bo to ciągnie boty Google, ale na inne forum, tak zwany, bot trick
05.01.2011, 23:06
(05.01.2011 22:58)CBA napisał(a):  Coś w stylu mybb.com by się zdało
Czyli czego dokładnie potrzebujecie?

(05.01.2011 22:58)CBA napisał(a):  i zmięcie nazwę tego posta, bo to ciągnie boty Google, ale na inne forum, tak zwany, bot trick
Słucham? Smile

05.01.2011, 23:10
Coś w tym stylu
Style i Tematy :
- Wersje rozwojowe
- Wsparcie
05.01.2011, 23:19
(05.01.2011 23:10)CBA napisał(a):  Coś w tym stylu
Style i Tematy :
- Wersje rozwojowe
- Wsparcie
Jeżeli będzie taka potrzeba (obecnie widziałem tylko kilka Waszych dzieł na forum) na pewno zrobimy lepszy podział.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację