Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Alternatywa dla MyBBoard.pl?
16.08.2010, 22:45
RE: Alternatywa dla MyBBoard.pl?
Hmmm Smile Dużo ciekawych rzeczy się można tutaj o sobie dowiedzieć. Rzeczywiście jesteście "uczciwi", chłopcy Angel

Wracając jednak do tematu - MyBBoard.pl się rozwija i to mnie osobiście cieszy. To, że rozwija się również MyBBSite.pl - to też mnie cieszy.

Wg mnie te sztuczne podziały nie są potrzebne, a nasze serwisy mogą się po prostu uzupełniać, więc to tym bardziej pomaga realizować misję MyBB PL.

PS
Za "ciekawe poglądy" dziękuję zarówno Easy, jak i Tiduskowi Cool

[Obrazek: rekrutacja-sig.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16.08.2010, 23:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2010 23:24 przez Easy.)
Przykre jest, że nie umiesz zbanować konta, tylko adres IP. Zresztą z tobą nie ma o czym rozmawiać, masz o sobie nie wiadomo jakie mniemanie. A każdy posty czy temat, w których krytykuje się waszą ekipę jest złem, za żadne skarby nie umiecie przyjąć krytyki, tylko uważacie że wszyscy są idiotami, tylko wy wiecie wszystko najlepiej. Dla mnie taka jest prawa i będę wszędzie szerzył te słowa, ma do tego pełne uprawnienia.

Czemu marines? Czy ja kogoś obrażam, wolę tak prowadzić dyskusję, niż mamy się wzajemnie wyzywać.

marines edited 16.08.2010 23:21 this post because:

Ktoś tu musi się nieco uspokoić.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.08.2010, 11:51
(16.08.2010 22:45)DamYan napisał(a):  Za "ciekawe poglądy" dziękuję zarówno Easy, jak i Tiduskowi Cool

Nie masz za co dziękować ,w każdym razie myślę ,że moje uwagi pomogą Ci poprawić działanie supportu ;]

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
02.01.2011, 12:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2011 12:56 przez CBA.)
W trące się do tematu i jako zwykły użytkownik, powiem tylko tyle, nie każdego obchodzą rangi, grupy i inne dodatkowe opcje, niektórzy pomagają, innym bezinteresownie, nie chcąc nic w zamian. Mnie nie obchodzi co jest lepsze, a co gorze, wiem tylko tyle, że czas, aby to forum nabrało wiatru w żagle, to nie będą puste słowa bez pokrycia, w phpbb jest wiele forów udzielających fachową pomoc i niema w tym nic nadzwyczajnego, niema w tym nic złego. Jakoś tam nie widzę takich cyrków że admin wpada na powiedzmy sobie szczerze konkurencyjne forum i ma wonty do kogoś że utworzył alternatywne wsparcie. Tam każdy robi swoje dla danego skryptu i jego użytkowników, i tego w polskim wsparciu dla mybb brakuje.
02.01.2011, 19:38
(02.01.2011 12:55)CBA napisał(a):  (...) wiem tylko tyle, że czas, aby to forum nabrało wiatru w żagle, to nie będą puste słowa bez pokrycia(...)
Coś konkretnego proponujesz?

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

02.01.2011, 19:39
Więcej poradników oczywiście. Będę się starał pomóc.
02.01.2011, 19:40
(02.01.2011 19:39)CBA napisał(a):  Więcej poradników oczywiście. Będę się starał pomóc.
Z góry dzięki. Liczymy na zaangażowanie użytkowników.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

02.01.2011, 19:42
Ja liczę ale na siebie.
04.01.2011, 23:12
Ja pozwolę wsadzić swoje 5 groszy

co myślę MyBBoard.pl

Wg.mnie to forum jest już znane od dłuższego czasu ale co z tego ?
ja gdy wchodzę mam lepszy nastrój bo kolorystyka jest lepsza ale to wg. gustu

teraz :mybbsite.pl
Konkurencja i bardzo dobrze ale na forum mało werwy na stronie głównej kilka poradników
szybko się mogę połapać gdzie co jest

teraz ogólnie
dwa polskie supporty i tylko kilka poradników ,pomoc na forum i tyle !

Niech polskie supporty się wezmą do roboty !
1.Zrobić nabór na osoby które by robiły by style dla użytkowników bo gdy przeciętny kowalski instaluje mybb odpycha go wygląd
2.Dlaczego nie widać mybb na stronach ?
Ani razu nie widziałem na tych stronach żadnego banera który użytkownik mybb mógł wkleić na stronę aby promować mybb
3. Żadnego partnerstwa ! nawiążcie współprace bo narazie jest tak że jeden mówi że on czeka a drugi że on nie nawiąże bo to pierwszy ma zrobić - tak to wygląda CYRK

Dlaczego trzeba szukać ładnych stylów na zagranicznych stronach ? Ciężko zrobić styl lub wstawić link ?

Dlaczego ja tego nie robię ? Nie mam czasu ! to jest sugestia kierowana do admina mybbsite i mybboard.pl
05.01.2011, 12:29
Jak każdy to i ja zarzucę swoją opinię. :-) I tu i tu mam konto. Każde forum ma swoje zasady. Zanim przeczytałem - przypadkowo na blogu/joggerze marinesa - o mybbsite wolałem korzystać i swoje prace/pomysły kierować na mybb.com. Jako, że zająłem się tworzeniem darmowych stylów dla MyBB (i może kiedyś specjalną ofertę stworzę) to szukałem miejsca do udzielania wsparcia (nie ograniczając się tylko do swoich stylów - wtedy bym forum założył) i tam mnie tutaj przywiało. Nie mam zamiaru czekać jak na Mybboard.pl kiedy panowie z łaską dodadzą posty, bo moderacją objęto interesujące mnie działy. Tutaj mi brakuje możliwości dodawania do download, ale jakoś sobie poradzimy. Smile

Pozdrawiam,
Johnny B.

Tworzę style dla MyBB na zamówienia - sprawdź. | Mój we-blog - projekty, szablony, pierdoły | Nie pomagam PW! Problem? Pisz na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację