Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Alternatywa dla MyBBoard.pl?
20.06.2010, 14:53
RE: Alternatywa dla MyBBoard.pl?
Oczywiście nie mówię, że to forum jest najgorsze, bo jest tu portal (za który duży +); wiele tutoriali itp.
Odpowiedz cytując ten post
20.06.2010, 15:08
Ludzie pomoc, którą tutaj można uzyskać jest 100% razy lepsza niż na niby oficjalnym polskim wsparciu skryptu. Administratorzy są bardziej przyjemni dla użytkowników i jeszcze nigdy nie widziałem chamstwa z ich strony Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20.06.2010, 15:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2010 15:50 przez Soul Reaver.)
(04.06.2010 13:23)Easy napisał(a):  MyBBoard.pl, które jakby nie patrzeć nie oferuje nic specjalnego
i to pisze osoba, która "nas" stale odwiedza ? Wink nie pisz tylko, że to po to, by oceniać konkurencję ( jak widać opowiadasz się po stronie mybbsite )

(20.06.2010 15:08)Easy napisał(a):  ... jest 100% razy lepsza ..
wiesz pewnie, że to wcale nie oznacza, że jest lepsza ? Tongue

(18.06.2010 20:27)marines napisał(a):  Celem jest pomaganie użytkownikom, a nie faworyzowanie wybranych.
tu się zgadzam z tutejszym szefostwem - społeczność MyBB, niezależnie od korzeni, powinna sobie pomagać ( zdrowa konkurencja to jeszcze nic złego ), a nie ścigać się po "blachę" na co popularniejszych forach

(19.06.2010 07:56)virus4 napisał(a):  To nie jest byle śmieciowe forum, które zaraz na wejście daje pierwszym 10 zarejestrowanym moderatora, admina czy Bóg wie co...
mam nadzieję, że nie masz na myśli MyBBoard.pl ?

(18.06.2010 19:27)Lukasz napisał(a):  
(18.06.2010 18:26)kaktus napisał(a):  Dwa admini, którzy nie chcą w ogóle "podzielić się" obowiązkami (rangi moderator itp.) żeby resztę zmotywować, ani nic.
Fakt, że nikt do nas nie dołączył, nie oznacza, że nie zamierzamy "podzielić się" obowiązkami. Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na jakieś stanowisko, pokaż to. Jesteśmy otwarci na współpracę, jednak nie możemy powierzać takich funkcji byle komu.
problem, że jeżeli Kaktus ( aka. "Byle Kto" ) zechce, to w każdej chwili może zostać adminem tego forum, cofając równocześnie wasze uprawnienia ... mam nadzieję, że jesteście świadomi jak "dobrze" zabezpieczyliście swoje forum ?

PS
zmiana nazwy folderu admin to podstawa, ale w waszym przypadku, to jak wstawić kraty antywłamaniowe w okna a frontowe drzwi zostawiać szeroko otwarte
MST wcale się nie pali, do reakcji / odpowiedzi na czyjeś uwagi, które by to bezpieczeństwo mogły znacząco poprawić
20.06.2010, 17:05
Panowie dyskusja traci poziom.

@Soul Reaver: Spokojnie. Nie będę tutaj pisał konkretnie jakie zabezpieczenia wprowadziliśmy, ale naprawdę nie jest to czyste forum. Smile
Cytat:MST wcale się nie pali, do reakcji / odpowiedzi na czyjeś uwagi, które by to bezpieczeństwo mogły znacząco poprawić
Jakie konkretne uwagi masz na myśli?

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20.06.2010, 23:50
@soul reaver: nie mialem na mysli mybboard.pl

Style do MyBB za SMS
11.08.2010, 10:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2010 10:34 przez Tidusek.)
No temat stary jak świat ale się wypowiem.

To bardzo dobrze ,że społeczność fanów MyBB się dzieli ,ponieważ Dayman w ogóle nie ma konkurencji ,a teraz kiedy powstaje coraz więcej wsparć to zaczyna się troszkę obawiać o pozycje swojego supportu ,zaczyna obawiać się o to czy mybboard.pl doczeka jutra!

Z resztą konkurencja jest bardzo dobra ,a nawet wskazana (przykład: życie realne). Ponad to dla mnie w ogóle nie musi być support - przynajmniej mybb byłby wolny od mało ogarniętych webmasterów i miałbym go jako tako dla siebie oraz serwery wirtualne mniej by cierpiały :]

Aktualizacja, instalacja, spolszczanie, optymalizacja - te wszystkie rzeczy jestem w stanie samodzielnie zobić ,a na supporcie (mybboard.pl) jakoś nigdy nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Moją myślą przewodnią jest: chcesz aby coś było zrobione dobrze? Zrób to sam! i ta sentencja na prawdę działa.

W sytuacjach krytycznych jednak potrzebne są odpowiedzi na pytania ,które mybbsite świetnie mi dostarcza ,więc ja już nic więcej do szczęścia nie potrzebuje.

Mybboard.pl szanuje za jedno - za to ,że przekłada na język polski modyfikacje i skrypty.

Tak ,więc niechaj powstaje coraz więcej supportów, niechaj społeczność się dzieli ,nam wszystkim wyjdzie to na zdrowie Smile

Pozdrawiam.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
11.08.2010, 18:55
Tidusek święta racja, DamYan i spółka prowadzą support jakimś dziwnym systemem, nie można nawet na chwilę odbiec od tematu dyskusji, każda rozmowa z nimi kończy się banem lub zamknięciem tematu. Tak było w przypadku virusa, gdzie zaczęliśmy się dopytywać o przypisanie tematów przez ekipę, zostaliśmy spławienie i nie uzyskaliśmy jasnej odpowiedzi, a temat został zamknięty. Nawet za wiadomość PW otrzymałem bana, bo małemu Damiankowi się nie spodobała moja postawa w Prywatnych Wiadomościach, co dla mnie jest żenujące i administrator się w moich oczach zbłaźnił.
11.08.2010, 21:39
No ,a te notatki do prawie każdego tematu, i ta wredna PW o nowej notatce już mnie wykańcza!

No mybboard.pl schodzi na psy i taka jest prawda. MyBBsite jest w miarę uczciwe i świadczone przez nich usługi są na wysokim poziomie - tak trzymać Smile

11.08.2010, 22:22
(11.08.2010 21:39)Tidusek napisał(a):  MyBBsite jest w miarę uczciwe(...)
W miarę? Big Grin

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

11.08.2010, 22:24
Źle mnie zrozumiałeś Big Grin - oczywiście oceniam Wam pozytywnie jednak ja nigdy nie pisze o czymś ,że jest uczciwe tylko zawsze jak mam na myśli ,że coś jest uczciwe to dopisuje w miarę Tongue

Oczywiście jesteście dużo bardziej uczciwi od mybboard.pl Wink

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację