Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Alternatywa dla MyBBoard.pl?
16.09.2009, 19:43
RE: Alternatywa dla MyBBoard.pl?
(16.09.2009 17:38)knapior napisał(a):  Co się dzieje z forum? Na razie wszyscy siedzą na mybb.pl :/
Nic się nie stało, rozwijamy się, ale powoli. Każdy może przyczynić się do rozwoju forum. Jak widać w nagłówku niedługo trochę niespodzianek się pojawi, ale na to przyjdzie jeszcze czas.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04.06.2010, 13:23
Temat bardzo ciekawy, bo przydało by się stworzyć prawdziwą konkurencję dla MyBBoard.pl, które jakby nie patrzeć nie oferuje nic specjalnego, większość osób tam siedzących to 'zapyziałe gbury', tutaj jest inaczej - obserwuję ten serwis kilka miesięcy i widzę jak się rozwija.

I mam pytanie, czy zamierzacie nadal rozwijać ten projekt i tworzyć coś co ma ręce i nogi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04.06.2010, 13:36
(04.06.2010 13:23)Easy napisał(a):  [...]
I mam pytanie, czy zamierzacie nadal rozwijać ten projekt i tworzyć coś co ma ręce i nogi?

A dlaczego mają przestać rozwijać ten projekt? Skoro go stworzyli, na pewno będzie rozwijany.

Tworzenie stron www - wBoard.net
System prywatnych Presell Pages - Precle.xemix.eu
Grupa profesjonalnych katalogów stron - Katalogi.xemix.eu
04.06.2010, 14:44
(04.06.2010 13:23)Easy napisał(a):  I mam pytanie, czy zamierzacie nadal rozwijać ten projekt i tworzyć coś co ma ręce i nogi?
Pewnie, cały czas rozwijamy projekt. Niektóre rzeczy jednak nie są widoczne od razu. Jednak witryny nie tworzą tylko administratorzy/właściciele/redaktorzy, ogromny wkład w rozwój mają także użytkownicy, ich zaangażowanie itp.

18.06.2010, 18:26
Jak już temat tak zaszedł to powiem, że to forum daleko nie zajdzie. Dwa admini, którzy nie chcą w ogóle "podzielić się" obowiązkami (rangi moderator itp.) żeby resztę zmotywować, ani nic. MyBBoard.pl ma dużo, dużo lepsze poparcie i nie tylko z mojej strony. Wywalcie ten facebook bo nic przez to nie widać.
18.06.2010, 19:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2010 19:32 przez Lukasz.)
(18.06.2010 18:26)kaktus napisał(a):  Dwa admini, którzy nie chcą w ogóle "podzielić się" obowiązkami (rangi moderator itp.) żeby resztę zmotywować, ani nic.
Fakt, że nikt do nas nie dołączył, nie oznacza, że nie zamierzamy "podzielić się" obowiązkami. Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na jakieś stanowisko, pokaż to. Jesteśmy otwarci na współpracę, jednak nie możemy powierzać takich funkcji byle komu.

18.06.2010, 19:47
Sorry, ale odnoszę wrażenie, że to WY czekacie aż ktoś wam zaproponuje współpracę, a jeśli ktoś już ją zaproponuje to odrzucacie. Takim podejściem nigdy to forum nie będzie popularne, bo wiele osób lubi, jak ktoś docenia ich pracę (nie mówię tutaj o mnie). Myślicie, że bycie w ekipie choćby na MyBBoard.pl sam się zgłosiłem? Nie! Zaproponowano mi "bycie" w niej tam. Tutaj jakoś mi tego brakuje (i znowu nie chodzi tutaj o moją osobę, ale ogólnie).
18.06.2010, 20:01
(18.06.2010 19:47)kaktus napisał(a):  Sorry, ale odnoszę wrażenie, że to WY czekacie aż ktoś wam zaproponuje współpracę, a jeśli ktoś już ją zaproponuje to odrzucacie.
Aby zaproponować komuś współpracę, która będzie polegać na np. moderowaniu forum musimy być pewni co do tej osoby. Mam pewne typy co takich osób, ale musimy jeszcze trochę poczekać.

Cytat:, bo wiele osób lubi, jak ktoś docenia ich pracę (nie mówię tutaj o mnie).
Doceniamy wkład użytkowników, tak jak pisałem na stronie, użytkownicy są silnikiem napędowym.

(18.06.2010 19:47)kaktus napisał(a):  Myślicie, że bycie w ekipie choćby na MyBBoard.pl sam się zgłosiłem? Nie! Zaproponowano mi "bycie" w niej tam. Tutaj jakoś mi tego brakuje (i znowu nie chodzi tutaj o moją osobę, ale ogólnie).
Nie myślę tak, ponieważ nie wiedziałem, że jesteś w ekipie. Wink Tak jak pisałem powyżej, musimy być pewni co do tej osoby, nie możemy powiedzieć "ok, wczoraj się zarejestrowałeś i masz 2 posty, chcesz być moderatorem?".

18.06.2010, 20:27
(18.06.2010 19:47)kaktus napisał(a):  Sorry, ale odnoszę wrażenie, że to WY czekacie aż ktoś wam zaproponuje współpracę, a jeśli ktoś już ją zaproponuje to odrzucacie.
A to źle? Jeżeli oferta nam nie odpowiada to chyba oczywiste, że możemy ją odrzucić.

Cytat:Takim podejściem nigdy to forum nie będzie popularne, bo wiele osób lubi, jak ktoś docenia ich pracę (nie mówię tutaj o mnie). Myślicie, że bycie w ekipie choćby na MyBBoard.pl sam się zgłosiłem? Nie! Zaproponowano mi "bycie" w niej tam. Tutaj jakoś mi tego brakuje (i znowu nie chodzi tutaj o moją osobę, ale ogólnie).
Nie wiem czy jest na co narzekać. Serwis jest regularnie coraz popularniejszy. A na MyBBoard.pl aktywnie poszukuje się członków ekipy ze względu na ogrom pracy jaką trzeba tam włożyć (niewątpliwie jest to większy serwis), więc nie widzę w tym nic dziwnego. Z resztą nie mamy w tej chwili potrzeby poszerzania zespołu. Celem jest pomaganie użytkownikom, a nie faworyzowanie wybranych. Z resztą pomagać można tak samo będąc zwykłym użytkownikiem. Czy administrator/moderator jest jakiś lepszy? Nie sądzę
(18.06.2010 19:47)kaktus napisał(a):  Zaproponowano mi "bycie" w niej tam.

Gratuluję!

Postęp tłumaczenia: 96% [##############################]
[marines w sieci]> FB :: Launchpad :: Blog
19.06.2010, 07:56
@kaktus: Użytkownicy piszą tutaj kilka postów na dzień, admini codziennie zaglądają więc po co tutaj moderatorzy? To nie jest byle śmieciowe forum, które zaraz na wejście daje pierwszym 10 zarejestrowanym moderatora, admina czy Bóg wie co...

Style do MyBB za SMS
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację