Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
[Współpraca] Szukam wspólnika do zarabiania w PPA
05.06.2014, 16:33
Post: #1
[Współpraca] Szukam wspólnika do zarabiania w PPA
Dzień Dobry wszystkim !

Nazywam się Bartek i jak nazwa tematu wskazuje interesuję się zarabianiem pieniędzy przez system PPA. Jest to jedna z wielu form zarabiania pieniędzy przez internet. Ten kto ma chociaż odrobinę wiedzy na ten temat wie co oznacza skrót PPA i na czym on polega.

Na samym początku opiszę jakie ja posiadam doświadczenie odnośnie zarabiania w PPA.

A więc tak, odnośnie doświadczenia to mam je zerowe Smile Prawda jest taka, że chce na poważnie zacząć zarabiać w ten sposób. Jestem osobą bardzo zawziętą, odpowiedzialną i dojrzałą. Jeżeli wyznacze sobie cel to na pewno go zrealizuje. Jeżeli chodzi o PPA to oczywiście wiem na czym ta forma zarabiania polega czytając wiele poradników i artykułów.

Do dnia dzisiejszego inwestowałem swoje pieniądze w hyipy, ponzi, revenue share, programy partnerskie oraz byłem administratorem kilku projektów internetowych nie związanych z dziedziną zarabiania przez internet. Uważam, że zarabianie w PPA jest bardzo eskcytujące i jestem w stanie zrobić wszystko abym odniósł w tej dziedzinie sukces.

Na chwilę obecną posiadam profesjonalny hosting, wykupioną domenę, kupiony unikalny design na bloga, oraz przygotowane teksty na serwis w języku angielskim. Jestem również w stanie zrzucić się finansową na pozostałe rzeczy potrzebne do jak najlepszego startu. Oczywiście mój blog przeznaczony jest pod hacki do gier komputerowych.

Podusmowując, cel, który stawiam jest dla mnie celem nadrzędnym i uważam, że przy odpowiednim nakładzie pracy można tutaj zarobić naprawdę fajne pieniądze.

Dlaczego szukam wspólnika i jakiego szukam....

A więc szukam wspólnika czy też współpracownika z którym wspólnie będe prowadził serwis pod tematykę hacków do gier. Oczywiście, wiem, że aby znależć wspólnika trzeba się dobrze poznać itp. Jeżeli będzie taka konieczność jestem w stanie się spotkać osobiście, lub też na spokojnie przeprowadzić rozmowę na Skype.
Odnośnie wieku nie ma on dla mnie znaczenia. Zależy mi aby osoba była odpowiedzialna, konkretna, uczciwa i co najważniejsze, aby również jak ja bardzo chciała osiągnąć wielki sukces w PPA. To dla mnie jest priorytetem. Oczywiście również owa osoba musi dysponować czasem na ten biznes, abyśmy wspólnie mogli bez słów się uzupełniać.

Jedyne co wymagam od swojego współpracownika to doświadczenie. Dana osoba musi wiedzieć o co chodzi w zarabianiu PPA i przedewszystkim musiała brać już w nim udział. Dlatego proszę o kontakt osoby, które już wcześniej bawiły się w zarabianie w PPA ale z jakiś tam przcyzn zrezygnowała, albo nie miała środków jak wystartować. Dobrze byłoby gdyby miała również ciekawe pomysły do wprowadzenia.

Uważam, że stworzenie w tym biznesie takiego 2 - osobowego zespołu zaprocentuje dużo szybciej w przyszłości i przyniesie nam szybciej fajne i stałe wyniki finansowe. Dlatego postanowiłem stworzyć ten temat i poszukać odpowiedniej osoby. Więcej informacji oczywiście przekażę po skontaktowaniu się z moją osobą, wtedy również omówimy szczegóły współpracy.

Bardzo proszę o kontakt tylko i wyłącznie na poniższy adres E-mail:

[email protected]

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24.07.2014, 20:40
Post: #2
RE: [Współpraca] Szukam wspólnika do zarabiania w PPA
Chcesz z kimś wchodzić w biznes to załóż porządny e-mail! Wstydzisz się swojego imienia i nazwiska?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościForum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację