Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Szablon pod myBB
21.04.2014, 14:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2014 14:03 przez Coderson.)
Szablon pod myBB
Witam,

Interesuje mnie stworzenie unikalnego szablonu pod myBB. Tematyka to Modelarstwo. Strona miałaby być utrzymana w tonacji jasnej, szarawej z przeplatanym drugim kolorem.

W celu większej ilości informacji zapraszam na :

[email protected]
tel.: 603807117
Osoby proponujące ceny z innej galaktyki proszone są o niezawracanie głowy.

FQ:

1. Co to jest modelarstwo ?
- Google wszystko powie. Hobby dla specjalnej grupy znajomych która lubi spędzić czas sklejając modele z drewna plastiku papieru czy też tworząc z gipsu bądź drewna etc.

2. Co to znaczy cena z innej galaktyki ?
- 200zł za wykonanie takiego szablonu to jest po prostu śmiechu warte, moje cena to 100zł z lekką negocjacją

3. Kiedy byłaby zapłata ?
- Zaraz po wykonaniu projektu wychodzi przelew i nie ważne czy to świata czy jestem w pracy czy na wydziale. Przelew mogę zrobić nawet telefonem. Jeżeli zależy komuś na czasie i pieniążkach i ma konto w innym banku niż BreBank istnieje możliwość eliksiru(za -15zł od całej zapłaty) przelew wchodzi po 30 sekundach na konto.

4. Dostałem za mało informacji żeby powiedzieć ile to zajmie czasu etc.
- W takim razie dzwoń bądź pisz na e-mila a na pewno się dogadamy.

5. Gdzie strona powstanie ?
- link do strony to emodelarz.net
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację