Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Dawanie automatycznie jednego punkta reputacji.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.12.2013, 17:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2013 16:21 przez kubaszekr38.)
Witam Serdecznie! Chodzi mi o dawanie jednego punkta reputacji automatycznie, nie ze wyskakuje mi okienko (tj. w klasyku mybb) i wtedy mogę dać.. Też mi chodzi oto, że jak dam, to od razu, żeby dodało bez odświeżania strony reputację.

Głównie chodzi mi o przekształcenie tego kodu:

Kod:
{$post['button_rep']}
<span style="background-color:#d5dde5;font-size:0.8em;padding:5px;5px;-moz-border-radius:6px;-webkit-border-radius:6px;border-radius:6px;color:#000;text-decoration:none;z-index:5000">{$post['reputation']}</span>

źródło: https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-kon...-ipb_17551

I właśnie w tym kodzie jest ilość punktów za post, czyli:

[Obrazek: edbigf917ooi.jpg]

I właśnie chodzi mi oto, żeby tutaj bez odświeżania dodało ten 1 punkt reputacji..

I jeśli już np. ja dałem ten punkt, to aby button od reputacji się już nie pokazywał (przy tym poście któremu dałem ten punkt).

Nie chodzi mi o żadne pluginy!

PS. A ilość rozdania przez użytkownika reputacji co 24H, to można ustawić a ACP (jak tak to gdzie?), czy trzeba coś wykonać?

Już nieaktualne!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację