Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Infinity Dark
14.12.2013, 23:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2013 23:43 przez xWangan.)
Post: #1
Infinity Dark
wersja skryptu MyBB:1.6.11
adres forum: KLIK
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Posiadam obecnie wgrany styl pod nazwą: Infinity Dark jednak ma on kilka błędów. Jestem początkującym użytkownikiem więc nie wiem czy da się z nimi coś zrobić, także prosiłbym o pomoc.

Pierwszą rzeczą jest wygląd Podpisu(Sygnaturki) w tematach. Niestety, jednak między treścią postu a wymienioną już sygnaturką nie ma żadnej przedziałki, i wszystko się zlewa. Można to zobaczyć np: TUTAJ w poście Użytkownika Poland.

Następną sprawą jest Estetyka Forum.
Dokładniej mówiąc chciałbym spytać czy jest możliwość przesunięcia tutaj: KLIK nick'ów odrobinę w prawo.
Natomiast tutaj nie wiem czy da się z tym coś zrobić, chciałbym poprawić wygląd tego: KLIK
Chciałem także spytać czy można zmienić układ i wygląd tych statystyk: KLIK, Jak dla mnie wyglądają okropnie i ochydnie.

Ostatnią rzeczą o jaką chciałem spytać jest czy da się na ShoutBox'ie dodać automatyczny Refresh lub specjalny przycisk do tego?

To na tyle, prosiłbym o pomoc oraz sprostowanie co z tego jest możliwe.
Jeśli coś z tego jest możliwe prosiłbym o dokładne opisywanie w jaki sposób, ponieważ niezbyt wiem jaki plik itp. za co odpowiada.

(Przy okazji, chciałem spytać czy jest możliwość dodania do nazwy działów takich "ikonek" jak zaraz wymienie tylko że na innym kolorze tła?
Chodzi o to, iż mam opcję dodania do działów Ikonek posiadających taki kolor jak reszta forum, można to zobaczyć na głównej stronie w poddziałach serwera DD2, które przynajmniej u mnie mają w nazwie DD2 na niebieskim tle. Potrzebowałbym takie coś, jednak z możliwością wyboru koloru, no i niekoniecznie z napisem DD2. Czy jest możliwe stworzenie czegoś takiego)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościForum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację