Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Forum Alteroffice.pl blog oparty na mybb
18.10.2013, 00:57
Tongue Alteroffice.pl blog oparty na mybb
Od początku chciałem zrobić coś w rodzaju bloga połączonego z forum i rozważałem między wordpress z mingle forum http://cartpauj.icomnow.com/projects/min...um-plugin/ a mybb i jego portalem. Padło na mybb bo ma lepsze pod forum (moim zdaniem), a prosty portal wystarcza mi tylko musiałem dodać do niego pod strony i jest wszystko ok.
Jak na razie to forum praktycznie nie istnieje przez brak aktywnych użytkowników. Trochę jest też w tym mojej winy bo ostatnio portal też zaniedbałem, czyli nie dodawał nowych wpisów, a jak już to sporadycznie i nie systematycznie Smile. Na blogu można znaleźć moje przemyślenia z dupy, ale główną tematyką w zamyśle były programy i gry, ale jak na razie dominują chyba dwie poboczne tematyki przemyślenia i pierdoły.
Adres do strony alteroffice.pl.
Na stronie można dodać reklamę przez adtaily.pl więc jak ktoś chce to śmiało Smile.
Ewentualnie można też dokonać darowizny przez paypal i przez mniej znane yetipay.pl i flattr.com.
Styl podstawowy jest specjalnie zostawiony bo lubię prostotę Smile.
Na stronie można też znaleźć moda który pozwala użytkownikom mybb na tworzenie własnych blogów, więcej w link, mod jest sponsorowany (inaczej mówiąc zapłaciłem za jego zrobienie) przez alteroffice.pl (czyli mnie Smile).
Chyba tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację