Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Darmowy Hosting dla MyBB
21.07.2013, 15:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2013 16:36 przez Lukasz.)
Darmowy Hosting dla MyBB
Szukam darmowego hostingu z forami mybb aby móc wejść i założyć darmowe forum ze stylem mybb bez wgrywania stylu z dobrym panelem i kilkoma wgranymi stylami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21.07.2013, 16:38
RE: Darmowy Hosting dla MyBB
Obawiam się, że coś takiego nie istnieje. Wink Większość hostingów oferuje instalacje skryptów, ale style musisz dograć sam. To zajęcie na 30 sekund.
Ale zamiast szukać darmowych hostingów kup jakiś płatnych hosting. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych rocznie, a jakoś jest o wiele wyższa.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

21.07.2013, 19:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2013 19:06 przez amiga.)
ano właśnie, szperałam w google, i nic, można założyć forum mybb za free tak jak ja chcę ale na zagranicznym, żaden Polski nie oferuje, a szkoda, moje forumko stoi na cba.pl no ale było wgrywane..

dla kogo 30 dla tego 30, nie wgrywałam jeszcze sama pomimo, że sporo już umiem min. ingerencja w styl, grafika, itd lecz nie wiem jak wgrać styl a, chciałam założyć reklamowe na mybb.. no dobra, nie marudzę, na płatny nie przejdę ponieważ nie opłaca mi się, moje forumko stoi już prawie 3 lata, i pomimo PR 2, dużej ilości postów, ładnej statystyki to niestety ale świeci pustkami, sporadycznie tam się ktoś odezwie, po prostu szkoda mi pieniędzy nawet na najtańszy hosting, po co, i dla kogo?

obecnie ciężko forum rozkręcić, reklama, i pozycjonowanie nie pomaga, na topie są społecznościówki typu facebook lub blogi, istnieją stare fora ze stałymi grupkami ludzi, te jeszcze działają, a nowe lub takie jak moje 3 letnie świecą puchami w większej większości ..
15.08.2013, 08:59
z tego co wiem najlepszy hosting to hostinger Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.10.2013, 23:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2013 23:57 przez szymon1051.)
Zobacz sobie:
  • http://www.hostinger.pl/ (ponoć bez reklam nie testowałem)
  • http://www.keed.pl/ (reklama na dole strony, czyli mało irytująca)
Tu masz poradnik jak wgrać styl https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-opi...5#pid41315
Masz wrzucić wszystko z paczki do folderu images i wgrać plik xml od stylu.
03.09.2014, 15:10
Czasami hostingi mają automatyczne instalatory i wtedy forum można podłączyć bez instalowania plików. Wszystko dzieje się automatycznie, po kilku kliknięciach myszy - to wszystko.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację