Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
WordBB - Brak treści wpisu, sam link

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WordBB - Brak treści wpisu, sam link
18.10.2013, 23:05
RE: WordBB - Brak treści wpisu, sam link
Portal w MyBB to bardzo ograniczona funkcja, raczej dodatek do forum. W żaden sposób za pomocą portalu MyBB nie zbuduje się strony takiej jak choćby http://mybbsite.pl

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19.10.2013, 15:18
Dlaczego? Do portalu w mybb można też dodać "czytaj całość" że wyświetla tylko część informacji, a to po prawej można chyba łatwo zrobić (najłatwiej przenieść tabele z lewej na prawą stronę i zmienić dane). Do "Najnowsze porady:" w wordpress i mybb trzeba chyba samemu się pobawić z css i html i ewentualnie php by się samo wyświetlało gdy zostanie dodany nowy. To http://mybbsite.pl/dokumentacja-porady po prostu była by podstrona do mybb z listą tematów a linki prowadziły by do forum.

A co z tego że portal w mybb jest dodatkiem? Można go rozbudować albo do dodatku napisać dodatki Smile, chyba są do mybb mody które by w ogóle działać potrzebują innych modów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19.10.2013, 20:24
Portal MyBB nie posiada nawet procenta funkcji domyślnie dostępnych w WP, a gdy weźmiemy po uwagę wtyczki do WP to już w ogóle nie ma czego porównywać. Tak jak pisałem portal w MyBB to dodatek (nie w sensie wtyczka, a coś dodatkowego). Korzystanie z niego ma sens w przypadku niektórych rozwiązań, ale nie wyobrażam sobie tworzenia serwisu nawet tak niewielkiego jak MyBBsite.

Cytat: Można go rozbudować albo do dodatku napisać dodatki
Po co na nowo wymyślać koło? Jasne, że można z portalu MyBB zrobić CMS (nawet lepszy niż WP), tylko jaki jest sens? Każda, nawet najmniejsza, przeróbka to koszty, moim zdaniem bezsensowne. Lepiej już poświęcić środki na na napisanie mostu WP <> MyBB, niż przerabiać portal MyBB na CMSa.

23.10.2013, 18:32
A jest jakiś nowy pomost niż wordbb, który jest rozwijany nadal?
23.10.2013, 19:01
http://wordpress.org/plugins/tags/mybb

23.10.2013, 22:13
Teraz się dowiedziałem że jest bbpress czyli z tego ci mi wiadomo forum do wordpress od twórców wordpress.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację