Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Błąd związany z brakiem moderacji kalendarza

Ocena wątku:
  • 13 głosów - 3.31 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.11.2012, 21:06
Witajcie! Mam na forum kalendarz i mam ustawione, że wszyscy użytkownicy mogą dodawać tam wydarzenia, jednak wpierw, nim się one pojawią muszą zostać zatwierdzone przez moderatora. Problem w tym że to nie działa. :/ Mimo ustawienia, wszystkie wydarzenie dodają się od razu bez akceptacji. Sprawdzałem uprawnienia dwa razy i zmieniałem je, ale na próżno. Być może jest temu winien zainstalowany plugin upcoming events, nie wiem czy tak jest, bo nie sprawdzałem działania kalendarza przed zainstalowaniem tego pluginu. Nie chce się jednak go pozbywać, gdyż jest przydatny.

Pomożecie? Zależy mi na tym dość mocno.

PS. Czy ktoś mógłby sprawdzić, czy u niego też tak jest? Z tego co wiem tylko ja mam taki problem. Nie widziałem podobnego wątku, ani tu, ani na oficjalnym forum mybb.com. Może ktoś to zgłosić do autorów skryptu? Może to rozpatrzą i naprawią w nowszej wersji. Zrobiłbym to sam, ale aż tak dobrze nie znam angielskiego.

Adres forum: http://www.forumaik.pl i http://www.forumaiktest.pl
Wersja MyBB: 1.6.8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08.11.2012, 22:36
RE: Błąd związany z brakiem moderacji kalendarza
Przetestuje tu jutro, zobaczymy czy jest to błąd skryptu.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09.11.2012, 19:13
Rzeczywiście zmiana ustawień "Mogą dodawać wydarzenia do kalendarza bez oczekiwania na moderację?" nie powoduje żadnych zmian (przynajmniej ja nie widzę). Skontaktuj się z MyBB.com.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10.11.2012, 18:10
@up: Przykro mi, ale nie mogę tego zrobić sam, gdyż:

(07.11.2012 21:06)Turel napisał(a):  Może ktoś to zgłosić do autorów skryptu? Może to rozpatrzą i naprawią w nowszej wersji. Zrobiłbym to sam, ale aż tak dobrze nie znam angielskiego.

Po to właśnie są polskie supporty mybb, nie? Smile By pomagać, takim jak ja, nieznającym angielskiego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację