Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Forum AndroidMods.pl
15.09.2012, 14:59
AndroidMods.pl
[Obrazek: androidmods_logo.png]

Witam, chciałbym zaprosić na nowo powstałe forum dotyczące systemu Android i jego modyfikacji, forum powstało przed tygodniem więc jest w pierwszych stadiach działania.

Dlaczego to forum?

Zależało mi głównie na luźnej atmosferze oraz wsparciu polskich (i nie tylko) deweloperów tego systemu.
Forum będzie wspierać wiele modeli telefonów z systemem Android jak i również tabletów (jeżeli będzie takowe zainteresowanie użytkowników). W przyszłości planuję rozwój portalu, podpiętego również pod MyBB, gdzie użytkownicy będą mogli publikować
swoje mini-recenzje, tutoriale itp.

Tak więc serdecznie zapraszam.

Przem4S, AndroidMods.pl

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15.09.2012, 16:26
RE: AndroidMods.pl
Ciężko tak naprawdę oceniać to forum. Gotowa grafika i puste działy. Nie życzę Ci źle, ale pewnie nie poszalejesz z taką tematyką, ciężko będzie się przebić.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15.09.2012, 19:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2012 19:59 przez Przem4S.)
Gotowa grafika? Theme który użyłem jako początkowy był wybrany tylko dlatego iż jest w miarę przejrzysty i elegancki. Reszta grafik była tworzona na potrzeby forum. Będą także dodatkowe theme dla specyficznych wersji systemu tzn będą dopasowane (np. Android Gingerbread, ICS itd). Co do tematyki zgodzę się iż jest "tego" dużo w necie. Ale osobiście pisałem na kilku forach tego tematu (Android) i okazały się zbyt "sztywne" miałem na celu stworzenie forum które naprawdę będzie wspierać rozwój tego systemu, i będzie pomagać deweloperom. Puste działy? Cóż forum powstało w zeszłym tygodniu może dlatego Smile. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.
25.09.2012, 20:53
Chciałbym dodać iż theme strony został zupełnie zmieniony i dostosowany do tematyki forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację