Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
Pare zmian
06.07.2012, 22:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2012 22:27 przez UnPix.)
Pare zmian
1. Dodanie do działu wsparcia regulaminu
Cytat:
Regulamin Działu

• Pisanie wątków
  1. Główną zasadą tego działu jest 1 wątek = 1 problem
  2. Dodając temat nie można zapomnieć o najważniejszych informacjach:
    - Adres do forum
    - Wersja Skryptu
    - Opis Problemu
  3. Zanim zadasz pytanie poszukaj czy nie ma już na forum rozwiązania
  4. Jeśli problem został rozwiązany, poinformuj o tym by moderator mógł zamknąć temat.
To taki 'zarys' Wink

2. Zrezygnowanie z prowadzenia downloadu na portalu lub intergracja portalu z forum (mam na myśli działy z downloadem również na forum)

3. Wkurzający błąd przy postach, jeśli chce zmienić stronę na 1 to cofa mnie na ten sam co miałem przed chwilą... W tej sytuacji muszę wejść z powrotem do tego działu i znowu w ten wątek...

4. Shoutbox - do szybkiej wymiany zdań/do porozmawiania...
Na razie na tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06.07.2012, 22:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2012 22:37 przez Lukasz.)
RE: Pare zmian
Ad. 1 Na pewno pojawi się takie coś. Już od dawna obserwuje, że za dużo czasu jest marnowane, dzisiaj nawet stworzyłem zarys tego typu ogłoszeń. Najpierw trzeba spytać o adres forum, później o wersję skryptu, później o link do wtyczek

Ad. 2 Wątpię... Powielanie treści raczej nie ma sensu

Ad. 3 It's not a bug, it's a feature. Wink Naprawie to.

Ad. 4 Było o tym wiele razy, a ja się bronię przed tym. Smile M.in. nie chce aby dyskusja przeniosła się do SB, tak jak ma to miejsce na niektórych forach.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06.07.2012, 22:41
(06.07.2012 22:36)Lukasz napisał(a):  Ad. 2 Wątpię... Powielanie treści raczej nie ma sensu
Ad. 4 Było o tym wiele razy, a ja się bronię przed tym. Smile M.in. nie chce aby dyskusja przeniosła się do SB, tak jak ma to miejsce na niektórych forach.

2. Dlaczego niby?
4. Zawsze można wprowadzić mały rygor, np. proszenie o pomoc na sb = ban na miesiąc (sb)...
06.07.2012, 22:48
(06.07.2012 22:41)UnPix napisał(a):  2. Dlaczego niby?
Mógłbym również przenieś newsy, porady i dokumentacje również na forum. Smile Forum i portal to całość.

(06.07.2012 22:41)UnPix napisał(a):  4. Zawsze można wprowadzić mały rygor, np. proszenie o pomoc na sb = ban na miesiąc (sb)...
Nie chciałbym robić takich rzeczy. Dyskutować zawsze można w Chillout.

Znajdź nas na: Facebooku/Google+ | Download
Pomogłem? [kliknij] Smile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06.07.2012, 23:12
(06.07.2012 22:48)Lukasz napisał(a):  
(06.07.2012 22:41)UnPix napisał(a):  4. Zawsze można wprowadzić mały rygor, np. proszenie o pomoc na sb = ban na miesiąc (sb)...
Nie chciałbym robić takich rzeczy. Dyskutować zawsze można w Chillout.

SB jest szybszy Smile a z chillouta zrobi się jeden wielki spam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację