Zaloguj się Załóż konto
Odpowiedz 
pytanie o zlecenie
30.12.2011, 00:03
pytanie o zlecenie
Witam, przepraszam - jeśli moje pytanie powinno pojawić się w innym dziale - ale jakoś żaden mi nie pasował.
Jakiś czas temu dałem takie ogłoszenie - http://forum.mybbsite.pl/-zlece-kilka-pr...t-991.html
Odzew był praktycznie zerowy (1 email - bez dalszego ciągu). I tu moje pytania:
- czy coś było nie tak z tym zleceniem?
- czy temat jest trudny, skomplikowany?
- czy niejasno napisałem, czego oczekuję?
- a może to nie jest miejsce, gdzie są osoby mogące podjąć się takiego zlecenia?
Pytam, bo szukam pomocy z myBB, jestem gotowy za to zapłacić - a nie bardzo mam pomysł, gdzie jeszcze mógłbym takie zlecenie ogłosić.

Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30.12.2011, 16:10
RE: pytanie o zlecenie
Prosiłem o pomoc z trójmiasta lub okolicy to ją dostałeś... następnym razem napisz, że po prostu potrzebujesz pomocy i napisz w czym. Z resztą napisz mi na PW twoje GG/AQQ/itp to ci to wykonam, ponieważ są to proste rzeczy.

[Obrazek: 31349.png]
[Obrazek: 28026.jpg]
31.12.2011, 00:54
RE: pytanie o zlecenie
(30.12.2011 16:10)Tidusek napisał(a):  Prosiłem o pomoc z trójmiasta lub okolicy to ją dostałeś... następnym razem napisz, że po prostu potrzebujesz pomocy i napisz w czym. Z resztą napisz mi na PW twoje GG/AQQ/itp to ci to wykonam, ponieważ są to proste rzeczy.
Nie pisałem, że chodzi o osoby z Trójmiasta - pisałem, że najchętniej... ;-)
Podałem email - czy to coś gorszego niż GG/AQQ/itp ?
Ale jeśli potrafisz zrobić to, co napisałem - to proszę o kontakt i podanie warunków współpracy.

Andrzej
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację